PRiemysel 

Výrobky ktoré vyrábame sú predovšetkým urťčené pr automobilový priemyseľ


Kovové palety a zakladače
 

Kovové palety (trolley) sa vyrábajú pre celý rad dielov, ako sú nárazníky, prístrojové dosky, stredové konzoly a ďalšie. Okrem využitia v automobilovom priemysle si nájdu uplatnenie aj v rámci iných odvetví. Sme schopní dodať aj kovové konštrukcie rôznych rozmerov, s rôznymi textilnými, plastovými, alebo penovými fixáciami. V spolupráci s našími partnermi Vám vieme zo zaslaných 3D dát daného dielu vyrobiť komplet paletu na mieru. 

 

 

Textilné obaly a fixácie
 

Ponúkame široké množstvo produktov v kombinácii s najrôznejšími materiálmi.
Na základe vyrobených foriem sme schopní vyrobiť vhodný obal na hocijaký komponent tak, aby skladovateľnosť a ekonomická návratnosť boli čo najoptimálnejšie. Tieto boxy ponúkame v niekoľkých štandardných rozmeroch. Podľa potreby je možné vybaviť boxy textilnou fixáciou. Textilnú fixáciu je možné v rámci boxu rozdeliť na jednotlivé poschodia. Pre menšie diely je vhodné uplatnenie najmä KLT boxov alebo klasických prepraviek. Opäť je možné využitie celej škály štandardných rozmerov. Tieto boxy sa najčastejšie kombinujú s textilnou fixáciu, ktorá je k boxu upevnená pomocou suchého zipsu. Tento typ obalu sme schopní vyrobiť na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Tento obal môže nahradiť akýkoľvek neštandardný rozmer pre KLT boxy. Opäť je k dispozícii široká ponuka variácií s predložkami atď.

Penové obaly a fixácie
 

Ponúkame široké množstvo produktov v kombinácii s najrôznejšími materiálmi.
Na základe vyrobených foriem sme schopní vyrobiť vhodný obal na hocijaký komponent tak, aby skladovateľnosť a ekonomická návratnosť boli čo najoptimálnejšie. Tieto boxy ponúkame v niekoľkých štandardných rozmeroch. Podľa potreby je možné vybaviť ich textilnou či penovou fixáciou. Textilnou posuvnou fixáciou je možné rozdeliť jednotlivé poschodia v boxe. Pre menšie diely je vhodné uplatnenie najmä KLT boxov alebo klasických prepraviek. Opäť je možné využiť celú škálu štandardných rozmerov. Tieto boxy sa najčastejšie kombinujú s textilnou fixáciou, ktorá je k boxu upevnená pomocou suchého zipsu. Použiť možno tiež penové a plastové predložky.
Veľmi výhodný je zákaznícky obal. Tento typ obalu sme schopní vyrobiť presne na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Tento obal môže nahradiť akýkoľvek neštandardný rozmer pre KLT boxy. Opäť je k dispozícii široká ponuka variácií s predložkami atď.

Ochranné výrobné textíllie
 

Vysekavanie plastových profilov a kožených dielov

sLUžBY NA MIERU

Okrem našej stálej výroby poskytujeme zákazkovú a sériovú výrobu pre výrobné a montovacie spoločnosti ktoré pôsobia v oblasti automotive

PRIEMYSELNÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 

 

 Viac o info

STRIHANIE A PRÍPRAVA VÝROBY

Strihanie materiálu alebo oddeľovací proces výroby je dôležitou súčasťou výrobného procesu. Takúto službu vieme zabezpečiť aj pre našich klientov, okrem strihania poskytujeme aj prípravu pred šitím. (spájacím procesom výroby)

Viac o info

MANUÁLNE PRÁCE A MONTÁŹE

Výšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacim strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

 


 Viac o info

 

KOMPLETIZÁCIA PRODUKTOV

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa váších predstav vyhotovime v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.
 

Viac o info

BALENIE A SKLADANIE

Balenie podľa vašich predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.

 

 

Viac o info

FULFILLMENT A OSOSIELANIE OBJEDNÁVOK

Uskladníme, zabalíme a vyexpedujeme Vaše objednávky, starostlivo a precíznosť. Balíme Vaše eshopové objednávky a Vy sa tak môžete venovať rozvoju podnikania. 

 

 Viac o info