výroba Fashion značiek - Zákazkové šitie

HĽADÁTE NIEČO NEOBVYKLÉ? CHCETE, ABY VÁŠ DIZAJN BOL JEDINEČNÝ? NECHCETE LEN BEŽNÝ TEXTILNÝ MATERIÁL?


V rámci služby zákazková výroba textilu zabezpečujeme kompletnú výrobu textilného produktu na mieru od materiálu až po aplikáciu grafiky či finálne balenie. Táto služba je určená značkám, pre ktoré je tvar a dizajn dôležitejší ako samotná cena. Naša činnosť je prevažne zameraná na malé a stredné značky. Okrem šitia realizujeme tvorbu strihov, rezanie materiálu pred šitím, šitie, potlač, výšivky, výrobu etikiet, ozdobných etikiet alebo visačiek, grafické návrhy, balenie, skladovanie a expedíciu objednávok. Takúto výrobu vieme realizovať v dvoch variantách výroby, s ohľadom na náročnosť a množstvo požadovaných kusov. Buď to ide o výrobu na Slovensku alebo výrobu mimo Európskej Únie.


One  Výroba na Slovensku Slovakia | European union


Výroba je zabezpečená v rámci nášho technologického, materiálneho a personálneho zabezpečenia. Štandardne realizujeme výrobu od 200 ks z jedného strihu a minimálne 50 až 60 ks z jednej farby. Jedná sa skôr o technologicky menej náročné produkty ako sú napríklad: tielka, tričká, polokošele, mikiny, tepláky, kraťasy, legíny, pološaty, textilné produkty alebo iné voľnočasové a športové oblečenie.


  • realizujeme výrobu od 200 ks a viac z jedného strihu
  • minimálne 50 až 60 ks z jednej farby 
  • dodanie 5 až 6 týždnov


Two  Výroba mimo EU China | Turkey free icon


Takúto výrobu zabezpečujeme podkladovo a logisticky prostredníctvom technologického, materiálneho a personálneho zázemia naších partnerov v Číne a Turecku. Štandardne sa jedná a série minimálne 1 000 ks z jedného strihu a minimálne 500ks z jedného farebného prevedenia. Mimo krajín EÚ sa výroba realizuje pre technologicky náročnejšie produkty ako sú: tenisky, topánky, bundy, záchranárske odevy, outdoorové oblečenie a outdoorová obuv. Te musia mať určité špecifické vlastnosti ako sú: vodný stĺpec, windstop a podobne.  • realizujeme výrobu od 1 000 ks a viac z jedného strihu
  • minimálne 500 ks z jednej farby 
  • výroba min.100 dní, plus doprava pramo až k Vám 20 - 30 dníHlávné výhody šitia na mieru je možnosť vybrať si:

Zloženie materiálu  

Vzor či väzba

vzorky či väzby, pleteniny a tkaniny (single jersey,  pique, interlock, fleece a dalšie


Vieac o väzbách

Farby materiálu

Možnosť na výber z veľkého počtu farieb. V prípade objednávky viac ako 200ks 

 

Viac o farbách

 

Vlastný strih

Najväčšia výhoda je, že zákazník nie je limitovaný katalogizovanými strihmi. Strih vieme urobiť pokojne z obrázku, respektíve fotky.Viac o strihoch

Dizajn vlastných etikiet 

Etikety ktoré uspokoja aj toho najnaročnejšieho zákazníka. Podľa Vaších predstáv si máte možnosť vybrať z tkaných alebo tlačených etikiet.

 

Viac o etiketách

Aplikácia grafiky

Váš produkt môžete dotvoriť vlastným logom prípadne grafikou podľa Vaších predstáv a to hlavne vo forme výšivky, sieťotlače, priamej tlače alebo nažehľovačky.


Viac o aplikácií grafiky

ako na to?

  Stačí 6 jednoduchých krokov a hotovo! ↓ 

1.Kontakt
2.Podklady pre výrobu
3.Cenová ponuka
4.Ušitie vzoriek
5.Výroba
6.Doprava až ku vám

6 jednoduchých krokov popísaných Krok po kroku

1.Kontakt | 2.Podklady |3.Cenová ponuka | 4.Výroba vzorky | 5.Výroba | 6.Doprava

1.  Prvý kontakt

Je prirodzené, že máte otázky a požiadavky,  my zase máme pre vás odpovede a riešenia. Chcete alebo už vyrábate vlastnú značku oblečenia ? Potrebujete propagovať spoločnosť pomocou reklamného textilu, obdarovať svojich klientov reklamným darčekom, obliecť zamestnancov do kvalitného a bezpečného pracovného oblečenia alebo vybaviť hotel či potrebujete  špecifické  priemyselné výrobky ? Nám stačí, ak nám Vaše predstavy zdelíte  prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo nám ich prezentuje na osobnom stretnutí.

 

 2.  Podklady pre výrobu

Ešte pred samotnou výrobou sú potrebné podklady pre realizáciu výroby  a zaslanie cenovej.  Ak nemáte pripravené grafické spracovanie Vašich predstáv, nevadí.  Podľa náročnosti vyhotovenia vám vieme  s grafikou alebo s technickými nákresmi pomôcť či už to vo vlastnej réžii, alebo oslovíme naším partnerov ktorí sa tým zaoberajú  profesionálne.  Tým transformujeme  Vaše  predstaví do digitálneho sveta a vytvoríme tak pre Vás vizualizácie na schválenie.

 

3. €  Cenová ponuka

Keďže si uvedomujeme, že v dnešnom svete je dôležitým faktorom cena, preto sa snažíme vždy poskytnúť atraktívnu cenovú ponuku, no zároveň nepoľavujeme z kvality materiálov alebo samotného prevedenia. Pred samotnou realizáciou ste, teda plne informovaní o cenových podmienkach spolupráce.

 

4.  Výroba vzorky

Pri veľkoobjemovej výrobe nepodceňujeme význam výroby testovacej vzorky. Práve toto je kľúčový element procesu, kedy na vlastné oči môžete prvý raz vidieť  Vašu predstavu v hmatateľnej podobe. Možnosť pozrieť si finálny výrobok z každej strany, dotknúť sa materiálu alebo typu potlače. To je to, čo predurčuje našu spoluprácu k úspechu. V tomto momente môžete pozmeniť svoje požiadavky či predstavy o finálnom produkte a spolu prepracujeme grafické podklady, na základe, ktorých dostanete novú testovaciu vzorku. Až po Vašom finálnom schválení nastáva sériová produkcia, čím nadobudnete istotu k Vašej budúcej spokojnosti.

 

5.  Začatie samotnej výroby

K sériovej výrobe objednaného tovaru dochádza až po Vašom odsúhlasení testovacej vzorky a po dohode obojstranne záväzných zmluvných podmienok. Garantujeme, že vyrobené množstvo sa bude zhodovať s testovacou vzorkou. Nesnažíme sa Vás zaujať demo produktom, ale vysokou výslednou kvalitou našej produkcie a profesionálnym prístupom.

 

6. Balenie a doprava až priamo k vám

Po dokončení výrobného procesu prichádza na rad posledný krok a tým je doprava. Všetky prepravné podmienky sú predmetom dohody a sú zakotvené v zmluvných podmienkach.Nerobí nám problém rozdeliť objednané množstvo aj na viac zásielok a doručiť  ho koncovému zákazníkovi vo vašom mene.

 

+ Doplnkové služby v rámci zákazkového šitia +

Graficke práce a tlačoviny

Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu.

 Viac o graike

Skladanie a balenie

Balenie podľa vašich predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.

 

Viac o balení

Odosielanie objednávok

Uskladníme, zabalíme a vyexpedujeme Vaše objednávky, starostlivo a precíznosť. Balíme Vaše eshopové objednávky a Vy sa tak môžete venovať rozvoju podnikania. 

 

 Viac o fullfilmente