Služby na Zákazku

Zákazková výroba je na rozdiel od sériovej výroby ohraničená na určitú dobu alebo na určitý počet kusov. Z hľadiska počtu je to séria v menších objemoch, skôr uspôsobená na sezónne trendy a rôzne kolekcie, objednávateľ určuje hlavné konštrukčné prvky a preto nejde o štandardizovanú sériovú výrobu. Zákazka vznikajúca na základe zmluvy medzi zhotoviteľom a objednávateľom a to osobitne dohodnuta na zhotovenie majetku alebo kombinácie majetkov, ktoré spolu súvisia alebo sú navzájom závislé vzhľadom na ich dizajn, technológiu, funkciu, účel alebo použitie. Zákazkovou výrobou sa okrem zhotovenia majetku alebo kombinácie majetkov rozumie aj poskytnutie služieb, ktoré priamo súvisi so zhotovením majetku alebo kombinácie majetkov, napríklad služby manažérov projektu, dizajnérov alebo grafikou atď.

V snahe vyjsť svojím zákazníkom čo možno najviac v ústreti, vám ponúkame okrem textilu aj doplnkové služby pre vašu maximálnu spokojnosť. Vyriešte všetky vaše starosti u nás. Textil či už to konfekčný alebo reklamný doporučujeme dotvoriť výšivkou alebo potlačou s vaším logom alebo grafikou podľa vašich predstáv. Samozrejmosťou sú vlastné tkané alebo ozdobné etikety, tiež špeciálne balenie ako darček pre svojich obchodných partnerov.

ZÁKAZKOVÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

POTLAČ TEXTILU

Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač. V súčasnosti je sieťotlač asi najrozšírenejšou technikou vôbec, ak berieme do úvahy jej použitie i mimo polygrafického priemyslu.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

VYŠÍVANIE

Výšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacim strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

VYSAČKY A ETIKETY

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa vaších predstav vyhotovíme v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


Sietotlač

GRAFICKÉ PRÁC

  Vieme vám pripraviť grafický návrh podľa vašich predstáv. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a na základe pochopenia požiadaviek zákazníka, jeho firemnej stratégie a stratégie produktu.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

 

BALENIE

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.