Zákazková výroba

Zákazková výroba je ohraničená časom a počtom kusov. Z hľadiska počtu je táto výroba realizovaná v menších objemoch, uspôsobená skôr na sezónne trendy a rôzne kolekcie. Objednávateľ určuje hlavné konštrukčné prvky a z tohto dôvodu nejde o štandardizovanú sériovú výrobu. Ide o zákazku vznikajúcu na základe zmluvy medzi zhotoviteľom a objednávateľom, na zhotovenie tovaru (majetku alebo kombinácie majetkov), ktoré spolu súvisia alebo sú navzájom závislé, vzhľadom na ich dizajn, technológiu, funkciu, účel alebo použitie. Zákazkovou výrobou sa okrem zhotovenia majetku alebo kombinácie majetkov rozumie aj poskytnutie služieb, ktoré priamo súvisia so zhotovením majetku alebo kombinácie majetkov, napríklad služby manažérov projektu, dizajnérov alebo grafikou atď.

V snahe výjsť svojím zákazníkom čo možno najviac v ústrety, vám pre vašu maximálnu spokojnosť ponúkame aj doplnkové služby. Vyriešte všetky vaše starosti u nás! Konfekčný alebo reklamný textil doporučujeme dotvoriť výšivkou alebo potlačou s vaším logom, respektíve grafikou podľa vašich predstáv. Samozrejmosťou sú vlastné tkané alebo ozdobné etikety, taktiež špeciálne balenie ako darček pre svojich obchodných partnerov.

ZÁKAZKOVÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov, vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

POTLAČ TEXTILU

Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač. V súčasnosti je asi najrozšírenejšou technikou vôbec, ak berieme do úvahy jej použitie i mimo polygrafického priemyslu.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

VYŠÍVANIE

Výšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacím strojom je výsledok blesková záležitosť. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

VYSAČKY A ETIKETY

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.

​​​​​​​
→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


Sietotlač

GRAFICKÉ PRÁC

  Podľa vašich predstáv Vám vieme pripraviť grafický návrh. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, na základe pochopenia jeho požiadaviek, firemnej stratégie a stratégie produktu.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


BALENIE

Balenie podľa vašich predstáv! Chcete mať vaše výrobky zabalené v originálnom balení? Žiaden problém!→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.