Etikety a visačky

Ak ste tvorcom vlastnej značky, etiketa s vaším logom sa stáva úplnou nevyhnutnosťou. Túto službu ponúkame našim klientom. 

Na mieru 

 Etiketu podľa Vašich predstáv Vám vieme vytvoriť 

Zhotovenie loga podľa obrázku 

Obrázok a rozmery je potrebné zaslať na uvedenú e- mailovú adresu

Ostatné nechajte na nás

 S požiadavkou na výrobu etikiet sa stretávame často. Ak nemáte jasnú predstavu, prípadne potrebujete poradiť, radi Vám pomôžeme a na základe spoločného rozhovoru vytvoríme etiketu za Vás.

Druhy etikiet

DRUHY ETIKIET A ICH ÚČELY

Tkaná etiketa

Vyrábaná na tkacích strojoch. Môže obsiahnuť až osem farieb. Šírka 1 cm - 20 cm, dĺžka 1 cm - 1000 cm. Minimálna veľkosť série je 300 ks. V prípade predbežnej objednávky nad 1000 ks je možnosť vyrobiť aj vzorku etikety. Cena je závislá od viacerých parametrov. Každá zákazka je prepočitaná individuálne.
 
Zvyčajná doba vyhotovenia: 7 až 21 dní

Potlačený nylonovej pás

Vyrábaná technológiou termo tlače. Je tlačená na materiál (hladený nylon) - biely alebo čierny, ktorý je možné potlačiť čiernou, bielou, modrou, zelenou, červenou, sivou alebo zlatou farbou. Všetky materiály odolajú štandardnému praniu v automatických práčkach. Overená odolnosť je 250 praní.Pri tejto záťaži je zblednutie 20%

Zvyčajná doba vyhotovenia: 4 až 14 dní

Potlačený saténový pás 

Vyrábané technológiou termo transfer. Potláčaná na materiál (satenová páska) biely a čierny, ktorý je možné potlačiť čiernou, bielou, modrou, zelenou, červenou a zlatou farbou. Všetky materiály odolajú štandardnému praniu v automatických práčkach. Overená odolnosť je 250 praní. Pri tejto záťaži je zblednutie 20%

Zvyčajná doba vyhotovenia: 4 až 14 dní

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?


Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viac, kontaktujte nás na uvedenom telefonnom čísle alebo vyplňte kontaktný formulár vľavo.