RuČné pRáCE, montáŽe a kompletizácie

Táto kategória predstavuje chrbticu našej výroby, kde sa spájajú zručnosť a presnosť s modernými technológiami, aby sme vytvorili produkty najvyššej kvality. Naše skúsené pracovníci sa venujú výseku na hydraulických lisoch so zreteľom na technologické štandardy. Táto technika nám umožňuje presný a opakovaný výsek rôznych materiálov, čo je kľúčom k tvorbe produktov s dokonalými tvarmi a rozmermi. Ručné rezanie je umenie, ktoré sme zdokonalovali po desaťročia. Naši remeselníci majú hlboké znalosti materiálov a techník ručného rezania, čo nám umožňuje vytvárať prvotriedne výrobky, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie normy. Montáž je kľúčovým krokom v procese výroby. Naši pracovníci sa starajú o presné zostavovanie jednotlivých častí, či už ide o malé diely alebo zložité produkty. S dôrazom na kvalitu a bezpečnosť sme schopní zabezpečiť, že všetky naše produkty sú plne funkčné a spoľahlivé. Každý dokončený produkt je starostlivo zabalený tak, aby bol chránený počas prepravy a aby dorazil k zákazníkovi v bezchybnom stave. Naše balenie je navrhnuté tak, aby minimalizovalo riziko poškodenia a zabezpečilo, že každý produkt dorazí do rúk zákazníka v stave, v akom opustil našu výrobnú linku.

vysekavanie na hydraulických lisoch 

Hydraulický lis je stroj na obrábanie a výrobu súčiastok alebo obrobkov, ktorý je založený na Pascalovom zákone, ktorý uvádza, že „tlak v uzavretom systéme je konštantný a nikdy sa nemení“ a uvádza tiež, že „tlak, ktorý je vyvíjaný na tekutina v uzavretom systéme zostáva konštantná v celom rozsahu “. Sily hydraulického lisu sa získavajú použitím dvoch hydraulických valcov, ktoré zodpovedajú mechanickej páke na generovanie veľkej tlakovej sily. Je tiež známa ako tlač Bramah, pretože bola pomenovaná po svojom vynálezcovi Josephovi Bramahovi

Kartón

Tuhý papír vyšší plošné hmotnosti (gramáže), zpravidla nad 150 g/m². Je silnější než běžný papír, ale tenčí než lepenka, která má plošnou hmotnost zpravidla nad 250 g/m².

Kartonplast

Materiál velmi podobný papírovému kartonu, je ovšem pevnější, ale stále lehký a má delší životnost než papírový materiál. Je vyroben z polypropylenového granulátu a tvoří ho dvě ploché desky s mezivrstvou podélného žebroví, které obě vrstvy vyztužuje. Tato třívrstvá deska je tedy pevná, ale zároveň tuhá a pružná. 

Koža

Koženka

Je lacnejšou alternatívou prírodnej kože, svojimi vlastnosťami sa jej v mnohých ohľadoch vyrovná.

Iné

Rôzne ďalšie materiály , ktoré sú schopné hydraulické lisy vyseknúť 

REZANIE MATERIÁLU A PREDPRÍPRAVA VÝROBy

Príprava je základom polovice úspechu, v tomto duchu by sme mohli citovať Abraháma Lincolna: „Keby som mal 8 hodín na vyrúbanie lesa, 6 hodín by som strávil brúsením sekery“

Našich zákazníkov vieme odbremeniť od oddeľovacej časti výroby a predprípravy výroby, nakoľko tieto časti výroby zaberajú množstvo času. Nechajte to na nás a vám ostane čas na samotnú spájaciu fázu výroby. 

Oddeľovací proces výroby rôzných materiálov

Zákazníkom poskytujeme rezacie a prípravné práce rôznych druhov materiálov od prírodných, ako sú bavlna, ľan, vlna ale aj umelých materiálov od netkaných textílií z polyesteru až po koženku.

Predpríprava na spájací proces výroby

Hovorí sa, že je dobrá príprava, máte polovicu práce za sebou. Naším zákazníkom vieme zabezpečiť komplet predprípravu na výrobu respektíve prípravu na spájací proces. Zákazník od nás dostane pripravené všetky komponenty výrobku nachystané na spájací proces výroby.

Ručné balíčkovanie a sáčkovanie

V rámci predprípravy výroby našim klientom poskytujeme aj balíkovanie a sáčkovanie presných počtov kusov produktov a materiálov potrebných na výrobu. 

Ručne operacie, montáže a kompletizácie

Ručná montáž je činnosť, ktorú je možné všeobecne popísať ako zostavovanie jednotlivých časti v jeden jediný výsledný celok. Pre montáž je typické, že až na výnimky nezahrňuje delenie materiálu, zmenu tvaru alebo realizovanie povrchových úprav. Rozlišujeme niekoľko druhov montáži, najčastejšie však poznáme ​montáž v kusovej výrobe, montáž v sériovej výrobe a automatizovanú montáž.

Môžeme poskytnúť pomoc pri montážnych prácach, ako sú:

Ručná montáž výrobkov a reklamných vzorkovníkov 

Ručná montáž produktov určených pre automobilový a elekrotechnický priemysel s vizuálnou kontrolou výstupu. Ručná montáž, ktorá zahŕňa aj prípadne jednoduché obrábacie úkony. ukladanie produktov do finálneho balenia, kompletizácia darčekových balíkov,  vkladanie letákov do balení

Montovanie rôznych druhov komponentov

Montáž plastových a kovových komponentov, ako sú skrinky, panely, kryty a ostatné výrobky pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Finalizácia drobných priemyselných výrobkov

Ručná montáž mikrospínačov do ďalších komponentov určených pre automobilový priemysel a domáce spotrebiče s vizuálnou kontrolou

Úprava plastových výliskov, výrobkov z gumy, silikónu a iné

Úprava a lisovanie poloproduktov a dielov z plastov, kartonplastov, koženky, gumy a iných materiálov, ktoré sa realizuje na výsekových lisoch. Výsledný produkt je určený na ďalšie spracovanie alebo montáž.

Preberanie a triedenie

Preberanie a triedenie zmesí typu metalické drte, šróby a iné materiály

 

 

Balenie podľa vašich požiadaviek

Potrebujete pomôcť s balením prípadne prebalením, repaletizáciou alebo odštítkovaním Vášho tovaru? Balenie je dôležitou súčasťou našich služieb, preto Vám ponúkame nekonečné množstvo riešení presne podľa Vašich potrieb. Potrebuje Vaš tovar či produkt jemné zaobchádzanie? Zabalíme či prebalíme ich pre vás ručne a spoľahlivo. Manuálne balenie produktov je dôsledné, vďaka čomu budú vaše produkty v bezpečí dokým si ich neprevezme Váš zákazník. Tovar zabalíme podľa Vašich požiadaviek a vašich štandardov. Zabalíme výrobky samostatne alebo ako sety výrobkov, balíkový komplet, darčekové balíčky, akciové balíčky, tovarové série, produktové sety. Mnohé iné produktové variácie skombinujeme, zabalíme a označíme.

Vkladanie výrobkov do obalu a kompletizácia balenia

Skladanie obalov a ich plnenie, vkladanie výrobkov do obalu, fixácia produktov a kompletizáci balenia

Ručné balenie a skladanie výrobkov 

Balenie a triedenie výrobkov, ručné balenie tovaru na zákazku podľa požiadaviek, balenie do teplom zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, balenie do kaziet a krabíc, ako aj ďalšie typy balenia podľa požiadaviek zákazníka, zostavovanie darčekových balíčkov a reklamných setov, balenie do reklamných stojanov

Lepenie návodov a reklamných etikiet

Lepenie návodov a reklamných etikiet na výrobky, údaje o výrobcovi (dovoz) či výrobku, dátumy exspirácie atď , príbalovanie návodov, bezpečnostných inštrukcií a národných etikiet, tlač štítkov a etikiet, označovanie čiarovými kódmi (EAN, ITF a ďalšie)

Prebaľovanie výrobkov a prelepovanie etikiet 

Prebaľovanie výrobkov z poškodených obalov do zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, prebaľovanie do kaziet a krabíc ako aj ďalších typov balení, prelepovanie neaktuálných obalov, návodov, označení

Distribúcia

Distribúcia podľa expedičných predpisov a požiadaviek zákazníka, kuriérská služba (DPD, UPS, DHL . ), Slovenská pošta