O Nás

Ak chcete vetieť kto sme a čím sa zoberáme ? Ak áno v tomto članku sa dozviete všetko o nás a nešej spolčnosti.

História

    Sme rodinnou spoločnosťou už viac ako 20 rokov, pôsobíme v oblasti priemyselného šitia, zákazkového šitia a ručných prác ako je ručná montáž, ručná kompletizácia výrobkov a takisto zabezpečujeme balenie a expedíciu. Prvá naša spoločnosť KRASPLAST bola založená už v roku 1998, ktorá sa špecializovala na priemyselnú výrobu určenú pre automobilový priemysel. Následne v roku 1999 vznikla spoločnosť Prokion, ktorá bola hneď od svojho počiatku prirodzeným partnerom v oblasti priemyselnej výroby, keďže mala zhodnú vlastnícku štruktúru.

Na počiatku sme sa venovali hlavne výrobe pre automobilový priemysel, ako boli: šitie poťahov na sedačky, kompletizácia spon, šitie popruhov, šitie ochranný obalov na autá a šitie manžiet na riadiacu páku. Našími partnermi sú hlavne odberatelia na Slovensku, Taliansku a Nemecku. Vlastníme vlastné výrobné prostriedky a vlastné výrobno-technické zázemie.

V roku 2004 sme boli certifikovaný normou ISO 9000:2001. V roku 2014 sme sa začali zaoberať výrobou konfekčného a reklamného textilu pre firmy a
módne značky. Ako výsledok diverzifikácie výroby na konci roka 2015 vznikla spoločnosť FITLANDIA, tá sa už špecializovala na šitie konfekčného a reklamného textilu a využívala výrobno - technické zázemie svojich materských spoločností. 

FIREMNÝ TEXTIL je značka, ktorá zastrešuje aktivity všetkých naších spoločností a slúži ako médium na prezentáciu a obchodné zastúpenie naších činností.

Preto sme nezávislý, spoľahlivý a výkonný partner v oblasti priemyselného šitia, zákazkového šitia, ručných prác ako je ručná montáž, ručná kompletizácia výrobkov a takisto zabezpečujeme balenie a expedíciu. Okrem šitia realizujeme pre niektorých naších partnerov aj tvorbu strihov, rezanie materiálu pred šitím, potlač, výšivky, grafické návrhy a skladovanie. Našími spolupracovníkmi sú ľudia s dlhoročnými skúsenosťami, zodpovedným a poctivým prístupom ku svojej práci a zápalom pre efektívnu a stopercentnú prácu. Od svojho založenia sme si dali za cieľ poskytnúť naším zákazníkom maximálne profesionálny prístup a vyhovieť ich požiadavkám pri kooperácií výroby. Naše ponúkané služby sú využívané partnermi nie len v Slovenskej Republike, ale takistoaj v štátoch EÚ.
Predmetom činnosti je široká škála výrobných, montážnych, kontrolných a baliacich služieb. Túto prácu zabezpečujú skúsení pracovníci v priestoroch, ktoré sú stavebne a technicky prispôsobené požiadavkám naších zákazníkov. K výrobe a poskytovaní služieb využívame modernú techniku a výrobné postupy.

 

Naša Hlavné Činnosť

Naše primárne zamranie je v oblasti automobilovej výroby, kde sme producentmi autotextilí ale aj rozných výrobných textílí a plastov. Od roku 2013 pôsobíme aj v oblasti reklamného a konfekčného textilu. V prípade reklamného textilu sme výhradný distribútor značky Velilla a v oblasti konfekčného textilu sme výrobca pre niekoľko malých ale aj stredne veľkých značiek, pre ktoré zabespečujeme výroby jednotlivých sezonných kolekcií.

Priemyselná výroba

Ide predovšetkým o priemyselné šitie, strihanie a príprava výroby pred šitím, manuálne práce, kompletizácia výrobkov, skladanie a balenie výrobkov.

 

 

 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

 

Zákazková výroba

Zabezpečujeme predovšetkým zákazkové šitie pre značky, potlač, strojové vyšivanie, výrobu vysačiek a etikiet, grafické práce a belenie už hotových výrobkov.  

 

 

 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Distribúcia textilu Velilla

Naším zameraním v tomto smere sú predovšetkým spoločnosti, ktoré pôsobia v oblasti: ťažkého priemyslu, potravinárského priemyselu, oblasti pohostinstva,  zdravotníckého sektora, kozmetického odvetivia a odvetvia z oblasti upratovacích služieb

 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Náš team 


K to sme, čo sme 

Mgr. Jakub Kubík

Konaťeľ - Manager výroby​​​​​​​
  • Manažnent výroby
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Poskytovanie informácií

 

Adam Mamuti

Konaťeľ - Obchodné zástúpenie​​​​​​​
  • Obchodné zastupovanie
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Poskytovanie informácií

 

Mgr. Jozef Kubík

Riadiťeľ ​​​​​​​
  • Obchodné zastupovanie
  • Komunikácia so zákazníkmi

 

 

Zuzana Kubíková

Manager výroby​​​​​​​
  • ​​​​​​Poskytovanie informácií
  • Manažnent výroby

 

 

Percentuálny podiel výroby v rámci jednotlívých odvetvý

Automotive 
65%
Výrobné a ochranné textílie
25%
Konfekčná výroba
10%

Ako to všetko začalo?

Kontaktujte nás

FITLANDIA, s.r.o.

Potočná 302/22
010 04 Žilina
Telefón: +421 915 511 175 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov