O nás 

Prezentačné video

V Stručnosti

Sme rodinná spoločnosť pôsobiaca už viac ako 20 rokov v oblasti sériovej výroby, priemyselného a zákazkového šitia, ručných prác ako je montáž, kompletizácia výrobkov ale aj balenie a expedícia. 

V roku 2004 sme boli certifikovaný normou ISO 9000: 2001.  Ako výsledok diverzifikácie výroby, vznikla na konci roka 2015 spoločnosť FITLANDIA, ktorá sa špecializuje na šitie konfekčného a reklamného textilu, s využitím výrobno-technického zázemia svojich materských spoločností. FIREMNÝ TEXTIL je značka, ktorá zastrešuje aktivity všetkých spoločností a slúži ako médium na prezentáciu a obchodné zastúpenie našich činností.

  • Priemyselná a zákazková výroba
  • Kompletné riešenie pre značky
  • Firemné oblečenie pre zamestnancov
  • Všetko pod jednou strechou
  • Rodinná spoločnosť 
  • 20 rokov skúseností
HistoriaDohodnúť stretnutieNaša ponuka v kockeKontakt

História

Sme rodinná spoločnosť pôsobiaca už viac ako 20 rokov v oblasti priemyselného a zákazkového šitia, ručných prác ako je montáž, kompletizácia výrobkov, ich balenie a následná expedícia. Prvá spoločnosť KRASPLAST AMG, s.r.o. vznikla v roku 1998 (s názvom KRASPLAST) a špecializovala sa na priemyselnú výrobu pre automobilový priemysel. V roku 1999 vznikla spoločnosť Prokion s.r.o., ktorá bola od svojho počiatku prirodzeným partnerom spol. KRASPLAST, v oblasti priemyselnej výroby.

Na počiatku sa naša spoločnosť špecializovala na výrobu komponentov pre automobilový priemysel (kompletizácia spôn, šitie poťahov, popruhov, ochranných obalov na autá, manžiet na riadiacu páku). V roku 2004 sme boli certifikovaný normou ISO 9000:2001.

V roku 2014 sa naša spoločnosť začala špecializovať tiež na výrobu konfekčného a reklamného textilu pre rôzne firmy a módne značky. Ako výsledok diverzifikácie výroby na konci roka 2015 vznikla spoločnosť FITLANDIA, s.r.o., ktorá sa viac špecializuje na šitie konfekčného a reklamného textilu s využitím výrobno-technického zázemia svojich materských spoločností. 

FIREMNÝ TEXTIL je značka, ktorá zastrešuje aktivity všetkých naších spoločností a slúži ako médium na prezentáciu a obchodné zastúpenie našich činností.

V oblasti priemyselného a zákazkového šitia je naša spoločnosť nezávislým, spoľahlivým a výkonným partnerom. Okrem šitia realizujeme aj tvorbu strihov, rezanie materiálov pred šitím, potlač, výšivky, grafické návrhy a skladovanie. Našími spolupracovníkmi sú ľudia s dlhoročnými skúsenosťami, zodpovedným a poctivým prístupom, ako aj zápalom pre efektívnu a stopercentnú prácu. Máme za cieľ poskytnúť naším zákazníkom maximálny profesionálny prístup a vyhovieť ich požiadavkám pri kooperácií výroby. Naše služby využívajú partneri nielen zo Slovenska, ale aj z iných štátoch EÚ.

Členovia skupiny:
 

logo logo logo legendary european company logo curiosity screen printing