O Nás

 Kto vlastne sme ?

História

   Sme rodinnou spoločnostou už viac ako 18 rokov, pôsobíme v oblasti priemyselného šitia. Naša spoločnosť bola založená v roku 1999 a od počiatku sa začala zaoberať priemyselným šitím. 

Na počiatku sme šili hlavne automobilový textil, pracovné odevy a od roku 2013 aj konfekciu pre malé a stredne veľké značky. Vždy sme vyrabali a vyrábame pre odoberatelov na Slovensku, Taliansku a Nemecku. Vlastníme vlastné výrobné prostriedky a vlastné výrobno-technické zázemie. V rokoch 2004 - 2008 sme boli certifikovaný normou ISO 9000:2001, v súčastnosti naša spoločnosť nieje certifikovaná takouto normou ale stále sú u nás pravidelne vakonávané auditorské návštevy. 

Ako výsledok diverzifikácie výroby na konci roka 2013 vznilka spoločnosť LEG & ARY.  Táto spoločnosť sa už špecializovala na šitie kofekčného a reklamného textilu. V súčastnosti zabespečujeme vyrobu jedenastim značkám na Slovenku ale aj v zahraničí. Okrem šitia realizujeme pre niektoré z nich aj tvorbu strihov,rezanie materiálu pred šitím, šitie, potlač, výšivky, grafické návrhy, balenie, skladovanie, odosielanie objednávok.

 

Náš team 

K to sme, čo sme 

Jakub Kubík

Konaťeľ spoločnosti
  • Obchodné zastupovanie
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Poskytovanie informácií

 

Adam Mamti

Obchodný zastúpca
  • Obchodné zastupovanie
  • Poskytovanie informácií

 

 

Lenka Brodecova

Asistent výroby
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Poskytovanie informácií

 

 

Peter Brodec

IT maník
  • Technická podpora
  • Poskytovanie informácií

 

 

Naše skúsenosti

Zákazkové šitie
75%
Potlač 
50%
Vyšívanie
50%
Chcenie sa zdokonalovať 
100%

Ako to všetko začalo

Na počiatku sme šili hlavne automobilový textil. Ako spoločnosť Prokion sme vždy vyrabali a vyrábame pre odoberatelov na Slovensku, Taliansku a Nemecku. Koncom roka ako sučasť divezifikácie výroby začíname so šitím reklamného a konfekčného textilu.

Koncom roka 2013 a začiatkom roka 2014 zakladáme traja kamaráti spoločnosť LEG & ARY , jej hlavnou činnostou bola výroba a predaj vlastnej konfekčnej značky Legendary.  Prvý náklad sme vyrobili v počte 700 ks oblečenia od tielok cez tričká az po mikiny.  

Po skusenosti s vlastnou značkou začíname poskytovať výrobu konfekcie aj pre iné značky. Na začiatku sme šili obliečenie hlavne pre známych a kamaratov, ale časom nás začali oslovovať aj cudzí ľudia. Ako plynie čas získavame nové skúsenosti a znalosti

Spoločnosť  sa začína špecializovať na šitie kofekčného textilu pre malé a stredné značky a reklamného textilu pre spoločnosti .  V súčastnosti zabespečujeme vyrobu jedenastim značkám na Slovenku ale aj v zahraničí. Okrem šitia realizujeme pre niektoré z nich aj tvorbu strihov,rezanie materiálu, šitie, potlač, výšivky, grafické návrhy, balenie, skladovanie, odosielanie objednávok.

Ojoj! Niečo sa pokazilo.
Táto stránka nenačítala správne Mapy Google. Technické podrobnosti nájdete v konzole JavaScript.

Kontaktujte nás

LEG & ARY, s.ro.

Žilina
Potočná 22
Telefón: +421 948 933 316

Súhlasím so spracovaním osobných údajov