Výroba vlastnej Značky

V rámci tejto služby zabezpečujeme kompletnú výrobu textilného produktu na mieru od materiálu až po aplikáciu grafiky či finálne balenie. Táto služba je určená značkám, pre ktoré je tvar a dizajn hlavnou podmienkou.

Video

Výrobu realizujeme v 2 variantách

One  Výroba textilu na mieru

Zákazková výroba textilu - v rámci tejto služby zabezpečujeme kompletnú výrobu textilného produktu na mieru od materiálu až po aplikáciu grafiky či finálne balenie. Táto služba je určená pre značky, pre ktoré je tvar a dizajn dôležitejší ako cena.

 Viac o zákazkovej výrobyCenová ponuka

 

Two  Branding skladového textilu

V rámci tejto služby poskytujeme úpravu už výrobeného reklamného textilu. Táto služba je určená hlavne zákazníkom, ktorí hľadajú nižšiu obstarávaciu cenu alebo majú záujem o menší počet kusov než pri šití textilu na mieru.

Viac o úprave skladového textiluCenová ponuka

Jednotlivé služby

Okrem komplet zebezpečenia výroby textilu poskytujeme v aj jednotlivé služby samostatne. Ak zákazník má nejakú z naších služieb už zabezpečenú a je s ňou spokojný, nieje dôvod meniť ju.

Zákazkové šitie 

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia. 

 

 Viac o zákazkovej výrobe

Aplikácia grafiky

Na textil Vám vieme grafiku aplikovať viacerými spôsobmi, najčastejšie používame sieťoťlač, tranferovú tlač alebo výšivku.


Viac o aplikácií grafiky

Visačky a etikety

Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. 

 Viac o visačkách a etiketách

 

Graficke práce a tlačoviny

Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu.

 Viac o graike

Skladanie a balenie

Balenie podľa vašich predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.

 

Viac o balení

Odosielanie objednávok

Uskladníme, zabalíme a vyexpedujeme Vaše objednávky, starostlivo a precíznosť. Balíme Vaše eshopové objednávky a Vy sa tak môžete venovať rozvoju podnikania. 

 

 Viac o fullfilmente