Automotive & PRiemysel 

Výrobky ktoré vyrábame sú predovšetkým urťčené pr automobilový priemyseľ


Kovové palety a zakladače
 

Kovové palety (trolley) sa vyrábajú pre celý rad dielov, ako sú nárazníky, prístrojové dosky, stredové konzoly a ďalšie. Okrem využitia v automobilovom priemysle si nájdu uplatnenie aj v rámci iných odvetví. Sme schopní dodať aj kovové konštrukcie rôznych rozmerov, s rôznymi textilnými, plastovými, alebo penovými fixáciami. V spolupráci s našími partnermi Vám vieme zo zaslaných 3D dát daného dielu vyrobiť komplet paletu na mieru. 

 

 

Textilné obaly a fixácie
 

Ponúkame široké množstvo produktov v kombinácii s najrôznejšími materiálmi.
Na základe vyrobených foriem sme schopní vyrobiť vhodný obal na hocijaký komponent tak, aby skladovateľnosť a ekonomická návratnosť boli čo najoptimálnejšie. Tieto boxy ponúkame v niekoľkých štandardných rozmeroch. Podľa potreby je možné vybaviť boxy textilnou fixáciou. Textilnú fixáciu je možné v rámci boxu rozdeliť na jednotlivé poschodia. Pre menšie diely je vhodné uplatnenie najmä KLT boxov alebo klasických prepraviek. Opäť je možné využitie celej škály štandardných rozmerov. Tieto boxy sa najčastejšie kombinujú s textilnou fixáciu, ktorá je k boxu upevnená pomocou suchého zipsu. Tento typ obalu sme schopní vyrobiť na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Tento obal môže nahradiť akýkoľvek neštandardný rozmer pre KLT boxy. Opäť je k dispozícii široká ponuka variácií s predložkami atď.

Penové obaly a fixácie
 

Ponúkame široké množstvo produktov v kombinácii s najrôznejšími materiálmi.
Na základe vyrobených foriem sme schopní vyrobiť vhodný obal na hocijaký komponent tak, aby skladovateľnosť a ekonomická návratnosť boli čo najoptimálnejšie. Tieto boxy ponúkame v niekoľkých štandardných rozmeroch. Podľa potreby je možné vybaviť ich textilnou či penovou fixáciou. Textilnou posuvnou fixáciou je možné rozdeliť jednotlivé poschodia v boxe. Pre menšie diely je vhodné uplatnenie najmä KLT boxov alebo klasických prepraviek. Opäť je možné využiť celú škálu štandardných rozmerov. Tieto boxy sa najčastejšie kombinujú s textilnou fixáciou, ktorá je k boxu upevnená pomocou suchého zipsu. Použiť možno tiež penové a plastové predložky.
Veľmi výhodný je zákaznícky obal. Tento typ obalu sme schopní vyrobiť presne na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Tento obal môže nahradiť akýkoľvek neštandardný rozmer pre KLT boxy. Opäť je k dispozícii široká ponuka variácií s predložkami atď.

Ochranné výrobné textíllie
 

Vysekavanie plastových profilov a kožených dielov