Zákazkové šitie

HLADAŤE NIEČO NEOBVIKLÉ? CHCETE MAŤ JEDINEČNÝ DIZAJN? NECHCETE LEN BEZNÝ TEXTIL?

 

Sme schopní zaistiť výrobu nekatalógových produktov, ktoré plne uspokoja požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov, nechajte si vyrobiť vlastné konfekčné oblečenie pre vašu značku alebo firmu. U nás dostanete také oblečenie ktoré ľudia budú chcieť nosiť a nebudú slúžiť len ako oblečenie na spanie.

 

Hlávné výhody šitia na mieru sú možnosť si vybrať:

Zloženie materiálu  
 

či už je to bavlna, vlna, polyester, apod

Vzoru či väzby

vzorku či väzby, pleteniny a tkaniny (single jersey, interlock, fleece,apod.)  

Farby materiálu

Možnost na výber z velkého počtu farieb

 

Vlastný strih

Tou najväčšou výhodou je že zákazník už nie je limitovaný katalogizovanými strihmi, strih vieme urobiť pokojne z fotky.

Dizajn vlastných etikiet 

Etikety ktoré uspokojha aj toho najnaročnejšieho zíkazníka podla vaších predstáv máte možnosť si vybrať z tkaných, tlačených etiketách)

Dotvorene výrobku grafikou

Váš produkt môžete dotvoriť vlastným logom prípadne grafikou podla Vaších predstáv a to hlavne vo forme vyšivky, sietoltače, priamej tlače alebo nažehlovačky.

Zloženie materiálu 

Textilné výrobky môžeme vytvárať zo širokéj škály materiálov, vo všeobecnosti možeme textilné matariáli rozdeliť na prírodné a syntetické. Na základe Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 1007/2011 rozoznávame 18 druhov prírodných materiálov48 syntetických materiálov. Asi najznámejšie sú prírodné materiály ako bavlna, vlna alebo bambusové vlákna , no určite nezastupiteľnú úlohu majú aj syntetické materiáli ktoré môžeme aplikovať tam kde by použitie prírodných materiálov bolo nepraktické.

Ponúkame hlavne:

100% Bavlnu

Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka. Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka. Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka.

95% Bavlnu 5% Elastan

Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka. Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka. Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka.

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka. Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka. Lorem ipsum color abraka dabra color ihned isa lanka fe remina blanka.

Zloženie | Vzor | Farba | Strih | Etiketa | Grafika

Zloženie  

materiálu (bavlna, vlna, polyester, atď.)   

vzor–  tkanina alebo pletenina (single Jersey, interlock, fleece, tkaniny, atď.)  

      

vlastný strih produktu (podľa obrázku, podľa vašej špecifikácie, s vlastnými veľkosťami) 

 

farby alebo kombináciu farieb (špecifikácie Pantone alebo sada vzoriek)  

textilné štítky a visačky(tkané alebo tlačené, prevedené v rôznych veľkostiach a tvaroch)  

  

Pýtate sa ako na to?

Stačí 6 jednoduchých krokov a hotovo!

Kontakt
Podklady pre výrobu
Cenová ponuka
Ušitie vzoriek
Výroba
Doprava až ku vám

Kontakt |  Podklady | Cenová ponuka |  Výroba vzorky |  Výroba |  Doprava

 

 

1.Krok: Prvý kontakt

 Zrejme je prirodzené  že máte otázka a požiadavky,  my  zase máme  pre vás odpovede a riešenia .

Potrebujete propagovať spoločnosť pomocou reklamného textilu, obdarovať svojich klientov reklamným darčekom, obliecť zamestnancov do kvalitného a bezpečného pracovného oblečenia, alebo vybaviť hotel či potrebujete  špecifické  priemyselné výrobky ? Nám stačí, ak nám Vaše predstavy zdelíte  prostredníctvom e-mailu, telefónu, alebo nám ich prezentuje  na osobnom stretnutí.

 

2.Krok : Podklady pre výrobu

Ešte pre samotnou výrobou sú potrebné podklady pre realizáciu výroby  a zaslanie cenovej.  Ak nemáte pripravené grafické spracovanie Vašich predstáv, nevadí.  Podľa náročnosti vyhotovenia vám vieme  s grafikou alebo s technickými nákresmi pomôcť či už to vo vlastnej réžii alebo oslovíme naším partnerov ktorý sa tým zaoberajú  profesionálne.  Tým transformujeme  Vaše  predstaví do digitálneho sveta a vytvoríme tak pre Vás vizualizácie na schválenie.

 

 

3.Krok: Cenová ponuka

Keďže si uvedomujeme , že v dnešnom svete je dôležitým faktorom cena, preto sa snažíme vždy poskytnúť atraktívnu cenovú ponuku, no zároveň nepoľavujeme z kvality materiálov alebo samotného prevedenia. Pred samotnou realizáciou ste teda plne informovaní o cenových podmienkach spolupráce.

 

 

4.krok: Výroba vzorky

Pri veľkoobjemovej výrobe nepodceňujeme význam výroby testovacej vzorky. Práve toto je kľúčový element procesu, kedy na vlastné oči môžete prvý raz vidieť  Vašu predstavu v hmatateľnej podobe. Možnosť pozrieť si finálny výrobok z každej strany, dotknúť sa materiálu, alebo typu potlače. To je to, čo predurčuje našu spoluprácu k úspechu. V tomto momente môžete pozmeniť svoje požiadavky či predstavy o finálnom produkte a spolu prepracujeme grafické podklady, na základe ktorých dostanete novú testovaciu vzorku. Až po Vašom finálnom schválení nastáva sériová produkcia, čím nadobudnete istotu k Vašej budúcej spokojnosti.

 

 

5.Krok: začatie samotnej výroby

K sériovej výrobe objednaného tovaru dochádza až po Vašom odsúhlasení testovacej vzorky a po dohode obojstranne záväzných zmluvných podmienok.

Garantujeme, že vyrobené množstvo sa bude zhodovať s testovacou vzorkou. Nesnažíme sa Vás zaujať demo produktom, ale vysokou výslednou kvalitou našej produkcie a profesionálnym prístupom.

 

6.Krok: Balenie a doprava až priamo k vám

Po dokončení výrobného procesu prichádza na rad posledný krok, a tým je doprava. Všetky prepravné podmienky sú predmetom dohody a sú zakotvené v zmluvných podmienkach.

Nerobí nám problém rozdeliť objednané množstvo aj na viac zásielok a doručiť  ho koncovému zákazníkovi vo vašom mene.

 

Ojoj! Niečo sa pokazilo.
Táto stránka nenačítala správne Mapy Google. Technické podrobnosti nájdete v konzole JavaScript.

Kontaktujte nás

LEG & ARY, s.ro.

Žilina
Potočná 22
Telefón: +421 948 933 316

Súhlasím so spracovaním osobných údajov