Vyšivanie na textil

Ponúkame Vám priemyselné strojové vyšívanie rôznych motívov na výrobky z látky podľa Vašich požiadaviek realizované vyšivacími strojmi. Vyšitie je možné zhotoviť na hotové oblečenie, nezošitý polotovar alebo na látku, z ktorej sa bude strihať a šiť.

V našich možnostiach je realizácia od zadania obrazovej predlohy cez softwarové spracovanie programu vyšívania až po finálny produkt. Zákazník si teda môže navrhnúť predlohu a farebné riešenie alebo zadá požiadavku na spracovanie takého návrhu a my Vám už pripraví návrh, ktorý sa po odsúhlasení a prípadných úpravách možeme realizovať.

Do 14 dní

Skladový textil vyšijeme do 14 dní od potvrdenia korektúry

Do 48 hodín

Zaslanie korektúry do 48 hodín od potvrdenia objednávky

Už od 20 ks

Na textil vyšijeme už od 20 ks. Túto hranicu sme určili hlavne preto aby ste vždy dostali najlepší pomer cena kvalita, preto Vám vždy doporučime najlepší spôsob aplikácie vašej grafiky. V prípadoch pod 20 ks by sme doporučuli nažehlovačku.

Možnosti vyšívania na textil

Zde uveďte text, který bude obsahovat informace o výše uvedeném nadpisu
nebo povídání k níže uvedeným informacím.

 Plocha výšivka

Klasickú výšivku je možné použiť na všetky druhy textilu. Najčastejšia sa výšiva na polo tričko, čelo šiltovky či zimnej čiapky. Vyšiť je však možné aj na mikinu, klasické tričko alebo uterák. 


3D výšivka

3D efekt výšivky je vhodný na pevnejšie materiály, najlepšie pôsobí na čele šiltovky. Špecifiká technológie:
Niektoré detailné designy je problematické 3D výšivkou vyšiť. Odporúčame vhodnosť designu s nami pred objednaním skonzultovať.


Kombinácia 3D a plochej vyšivky

Efektne pôsobí kombinácia 3D výšivky s klasickou plochou výšivkou.


Vyšívaná nášivka

Vyšívané nášivky rôznych tvarov a farieb je možné na žehliť alebo našiť na akýkoľvek textil. Najčastejšie našívame na šiltovky alebo zimné čiapky, nášivky je však možné našiť i na bundy, mikiny či tepláky. Špecifiká technológie:  Niektoré detailné designy je problematické vyrobiť ako vyšívanú nášivku, odporúčame vhodnosť designu s nami pred objednaním konzultovať. 

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.