Priemyselná výroba

Priemyselná výroba je sériová výroba , ktorá je charakteristická veľkovýrobnými technológiami, veľkými sériami, často krát sa realizuje vo výrobných pásoch, avšak tento aspekt nieje hlavným charakterovým znakom tejto výroby.  Hlavným cielom priemyselnej výroby  je cenový aspekt, teda tlačenie na čo možno najnižšie výrobné náklady. Tento ciel sa snaží docieliť rozrataním pevných nákladov na veľké série a časťo kráť použitím cenovo výhodnejších no o čosi menej kvalitných materiálov. Nie je schopná reagovať na prudké zmeny, jej podstatnou zložkou je plánovanie na dlhé obdobie dopredu.

PRIEMYSELNÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←​​​​​​​

STRIHANIE A PRÍPRAVA VÝROBY

Strihanie materiálu alebo oddelovací proces výroby je doležitou súčasťou výrobného procesu. Takúto službu vieme zabepečiť aj pre naších klinetov, okrem strihania poskytujeme aj prípruvu pred šitiím ( spajacim procesom výroby)

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

MANUÁLNE PRÁCE

Výšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacim strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

KOMPLETIZÁCIA PRODUKTOV

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa váších predstav vyhotovime v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

Sietotlač

BALENIE A SKLADANIE

Balenie podla vaších predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.
→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

KONZULTÁCIA

Balenie podla vaších predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.
→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

Kontaktujte nás

FITLANDIA, s.r.o.

Potočná 302/22
010 04 Žilina
Telefón: +421 915 511 175 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov