Prečo je dôležité vybrať správny pracovný odev?

Pracovné oblečenie aebo chodiaca reklama

Prečo je dôležité vybrať správny pracovný odev?

  Pracovný odev je prvá vec, ktorú si na zamestnancoch firmy všimnete. Z tohto dôvodu je dôležité vybrať kvalitu, ktorá bude vašu firmu prezentovať čo najlepšie. Nikdy neviete, kedy a kde si vášho zamestnanca všimne váš budúci potencionálny zákazník. Preto je dôležité aby ste vyčnievali z davu a aby vás vaši zamestnanci reprezentovali na úrovni.

 Ako upútať pracovným odevom?

     Musíte neustále niečo inovovať. Inovácie sú tie, ktoré robia vašu firmu výnimočnou. Nik nieje zvedavý na zastaralé spôsoby. Premýšľajte jednoducho a lacno, napríklad ako z odevu vaších zamestnancov ľahko urobiť chodiacu reklamu pre vašu firmu. Dôležité je výrazné, jednoduché, vhodne umiestnené logo s decentným nápisom a tiež zvýraznenie farieb charakterizujúcich vašu firmu. Vsaďte na odev, v ktorom sa vaši zamestnanci budú cítiť príjemne a budú ho chcieť nosiť aj mimo pracovnej doby.

Dľžka životnosti pracovného oblečenia?

     Keď vyberáme pracovný odev pre zamestnancov, predpokladáme že ho budú nosiť dlhšie ako jeden rok. Preto treba pečlivo zvážiť a skonzultovať výber vhodného materiálu z výrobcom, aby bol odev vyrobený presne na daný účel a vydržal čo najdlhšie. Najideálnejšie by bolo komunikovať priamo s nami. Radi vám poradíme vo výbere ideálneho pracovného odevu, vyhovujúceho práve vám.

 

Kontaktujte nás

FITLANDIA, s.r.o.

Potočná 302/22
010 04 Žilina
Telefón: +421 915 511 175 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov