ochranné jednorÁzové textílie

Ochranné textílie patria k našej stálej výrobe. V prípade záujmu nás prosím oslovte prostredníctvom e-mailu.

Ochranný jednorazový plášť

Jednorazový plášť je pomôcka chrániaca pred minimálnymi rizikami, akými sú chemické alebo biologické znečistenie. Nie je určený na ochranu pred nebezpečnými látkami, ani neposkytuje ochranu pred kontamináciou. Jednorazový plášť chráni predovšetkým prednú časť tela osoby. 

Ochranný jednorazový overal

Pracovný jednorazový overal s elastickou kapucňou má antistatické vlastnosti, zapína sa na zips z oboch strán, zapínania sú prekryté lištou a je samostatne balený.Návleky na topánky
 

Návleky na obuv ako jednorazová osobná ochranná pracovná pomôcka, sa používajú na ochranu obuvi užívateľa pred stykom s kontaminovanou látkou, osobou alebo prostredím, prípadne na zamedzenie kontaminácií prostredia z obuvi.

Jednorazové návleky na topánky vysoké

 Návleky na obuv bielej farby. Sú určené na jednorazové použitie a slúžia k maximálnemu zabezpečeniu ochrany. Balenie obsahuje10 ks.

Ochranné rúška
 

Rúško je určené na ochranu dýchacích ciest. Je vhodné na viacnásobné použitie. Rúško je vyrobené z certifikovaného materiálu OEKO-TEX Standard 100 -  označuje tkaniny vhodné pre priamy styk s pokožkou a zaručuje, že materiál neobsahuje ťažké kovy, nikel a AUO farbivá.

 

Ochranný obal na oblečenie

Poťah na oblečenie je ideálnym doplnkom, ktorý dobre poslúži v šatníku aj na cestách. Je to skvelá ochrana oblečenia pred nečistotami a vlhkosťou. Čierny poťah je vodeodolný. Chránič má výrez na vešiak a zips, ktorý umožňuje rýchly prístup k obsahu. Do produktu sa ľahko zmestí oblečenie na špeciálnu príležitosť, napríklad šaty, košeľa alebo oblek.

sLUžBY NA MIERU

Okrem našej stálej výroby poskytujeme zákazkovú a sériovú výrobu spoločnostiam, ktoré pôsobia v oblasti jednorazového ochranného textilu   

PRIEMYSELNÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky Vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov, vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 


 Viac o info

STRIHANIE A PRÍPRAVA VÝROBY

Strihanie materiálu alebo oddeľovací proces výroby je dôležitou súčasťou výrobného procesu. Takúto službu vieme zabezpečiť aj pre našich klientov, okrem strihania poskytujeme aj prípravu pred šitím. (spájacím procesom výroby)

Viac o info

MANUÁLNE PRÁCE A MONTÁŹE

Výšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacim strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

 


 Viac o info

 

KOMPLETIZÁCIA PRODUKTOV

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa váších predstav vyhotovime v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.
 

Viac o info

BALENIE A SKLADANIE

Balenie podľa vašich predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.

 

 

Viac o info

FULFILLMENT A OSOSIELANIE OBJEDNÁVOK

Uskladníme, zabalíme a vyexpedujeme Vaše objednávky, starostlivo a precíznosť. Balíme Vaše eshopové objednávky a Vy sa tak môžete venovať rozvoju podnikania. 

 

 Viac o info