Transferová tlač

Ak vaša zákazka obsahuje len zopár kusov a nepotrebujete veľké ​​počty potlačeného textilu, zvoľte práve Transférovú tlač

Transferová tlač je vo všeobecnosti termín používaný na opis textilných a súvisiacich tlačových procesov, pri ktorých je dizajn najskôr tlačený na pružný netextilný podklad a ďalej prenášaný samostatným procesom na textil. Transfer je určený skôr pre menšie objemy reklamných predmetov - tašky, čiapky, ruksaky, tričká, mikiny, košele, bundy, nohavice, perá či iné. Je vhodná na materiály ako sú polyester, bavlna, plasty, kov, sklo, papier, nylón, keramika, či porcelán.

Cenová ponuka

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku textilu podľa vaších predstáv? Vyplňte jednoduchý formulár v niekoľkých jednoduchých krokoch a my Vám v priebehu 48 hodín pošleme cenovú ponuku.

PrEčO Transferová tlač?

JEJ NESPOCHYBNITEĽNÉ VÝHODY SÚ

Farebná sýtosť

 Táto technológia nám dovoľuje aplikovať tlač s neobmedzeným počtom farieb. Zároveň si záchováva briliantnosť farieb pri všetkych farebných odtieňoch. 

Stálosť potlače

Zaujimavý povrch po aplikácií loga a jeho stálosť je veľmi dôležitá a preto si nechávame na tomto aspekte obzvlášť záležať.

Odolnosť pri praní

Kto by chcel potlač, ktorá vydrží do jediného prania? Asi nikto. Preto za nespochybniteľnú výhodu považujeme odolnosť voči opotrebeniu pri praní.

Ekonomickejšia varianta

Výtlačky od nizkého počtu kúsov. Oproti sieťotlačí netreba pripravovať žiadné sito. Cena je teda cena.

Možnosť využitia

Možnosť tlače náročných predlôh a plnofarebných obrázkov na rôzne textilné výrobky.