Strojové textílne Vyšivanie 

Ponúkame Vám priemyselné strojové vyšiívanie rôznych motívov na výrobky z látky podľa Vašich požiadaviek. Vyšitie je možné zhotoviť na hotové oblečenie, nezošitý polotovar alebo na látku, ktorá bude ďalej použitá na výsledný produkt.

V našich možnostiach je realizácia od zadania obrazovej predlohy cez softwarové spracovanie programu vyšívania až po finálny produkt. Zákazník si tak môže navrhnúť predlohu a farebné riešenie produktu, alebo požiada o spracovanie takéhoto návrhu nás a my mu pripravíme návrh, ktorý sa po odsúhlasení a prípadných následných úpravách može realizovať.

Do 14 dní

Skladový textil vyšijeme do 14 dní od potvrdenia korektúry

Do 48 hodín

Zaslanie korektúry do 48 hodín od potvrdenia objednávky

Už od 20 ks

Textil vyšijeme už od 20 ks. Táto hranica je daná z dôvodu, aby sme dosiahli čo najlepší pomer ceny a kvality. Doporučime Vám tak najlepší spôsob aplikácie vašej grafiky. V prípade objednávky menej ako je 20 ks doporučujeme nažehlovačku.

Možnosti Textílneho vyšívania 

Na textilný materiál vyšijeme Váš požadovaný dizajn, logo spoločnosti alebo maloobchodnú značku sieťotlačou, transferovým prenosom alebo vyšitím. Vyšívanie je možne využiť aj na šiltovky, polokošele, uteráky a osušky, tričká, bundy, vesty či pracovné oblečenie. Existuje niekoľko typov použiteľných výšiviek.

Plochá výšivka

Klasickú výšivku je možné použiť na všetky druhy textilných materiálov. Najčastejšie sa využíva na polo tričko, čelo šiltovky či zimnej čiapky. Vyšívka je vhodná aj na mikinu, klasické tričko alebo uterák. 


3D výšivka

3D efekt výšivka je vhodná na pevnejšie materiály, najlepšie pôsobí na čele šiltovky. Špecifiká technológie:
Niektoré detailné designy je 3D výšivkou vyšiť problematické. Pred objednaním odporúčame vhodnosť designu s nami prekonzultovať.


Kombinácia 3D a plochej výšivky

Kombinácia 3D výšivky s klasickou plochou výšivkou pôsobí veľmi efektne.


Vyšívaná nášivka

Vyšívanú nášivku je možné v rôznych tvaroch a farebných prevedeniach nažehliť alebo našiť na akýkoľvek textilný materiál. Najčastejšie sa využíva na šiltovky alebo zimné čiapky. Použiť je ich však možné tiež na bundy, mikiny či tepláky. Špecifiká technológie: Niektoré detailné designy je problematické vyrobiť touto formou, odporúčame preto vhodnosť Vami požadovaného designu s nami pred objednaním prekonzultovať. 

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viac, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár vľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej čase.