Fashion & propagácia spoločností

Zabezpečíme Vám kompletnú výrobu textilu od materiálu až po balenie. 

Fashion/Móda/Merch

V rámci tejto služby zabezpečujeme kompletnú výrobu textilného produktu na mieru od materiálu až po aplikáciu grafiky či finálne balenie. Táto služba je určená značkám, pre ktoré je tvar a dizajn produktu hlavnou podmienkou.Chcem vlatnú značku
 

Propagácia/Firemná identita

Vytvoríme Vám oblečenie na mieru tak, aby zodpovedalo charakteru Vašej spoločnosti. Vyrábame firemné oblečenie všetkého druhu, najčastejšie tričká, polokošele, mikiny, uteráky a iné.
Chcem rovnošatu
 

Jednotlivé ZÁKAZKé služby

Okrem komplet zebezpečenia výroby textilu poskytujeme v aj jednotlivé služby samostatne, ak zákazník už má nejaku s naších služieb zabespečenú a je s nou spokojný nieje dovod na to to meniť. 

Zákazkové šitie 

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia. 

 

 Viac o zákazkovej výrobe

Aplikácia grafiky

Na textil Vám vieme grafiku aplikovať viacerími spôsobmi najčastejšie používame sieťoťlač, tranferovú tlač alebo vyšivku.

 

Viac o aplikácií grafiky

Visačky a etikety

Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. 

 Viac o visačkách a etiketách

 

Graficke práce a tlačoviny

Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu.

 Viac o graike

Skladanie a balenie

Balenie podľa vašich predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.

 

Viac o balení

Odosielanie objednávok

Uskladníme, zabalíme a vyexpedujeme Vaše objednávky, starostlivo a precíznosť. Balíme Vaše eshopové objednávky a Vy sa tak môžete venovať rozvoju podnikania. 

 

 Viac o fullfilmente