AUTOMOTIVE Výrobky 

Priemyselná výroba tvorí gro našej obchodnej činnosti. V rámci tejto služby poskytujeme naším zákazníkom pracovnú silu a technologické zázemie. Značka firemnytextil.sk združuje 3 partnerské spoločnosti a zároveň slúži ako prezentačno-obchodná platforma na reklamné a obchodné zastúpenie našich aktivít. Vďaka jedinečnému partnerstvu vieme zrealizovať všetky požiadavky našich klientov od tých jednoduchých až po tie najnáročnejšie v obore.

Autopoťahy

Autopoťahy boli od počiatku súčasťou našej výroby. Dnes už síce netvoria gro našej výroby, no v archíve máme niekoľko desiatok strihov autopoťahov.


Manžeta na riadiacu páku

Manžety tvoria gro našej výrobnej činností. Zameriavame sa predovšetkým na koženkové manžety určené pre dodávky. Mesačne vyrobíme viac ako 30 000 ks.

 

Autoobaly

Ochranné obaly sme dlhé roky vyrábali ako komplet. V súčastnosti vyrábame hlavne poloprodukty (ako sú kapoty a zrkadlá) a tie sa následne kompletizujú u nášho odberateľa

sLUžBY NA MIERU

Okrem našej stálej výroby poskytujeme zákazkovú a sériovú výrobu pre výrobné a montovacie spoločnosti pôsobiace v oblasti automotive.

PRIEMYSELNÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov, vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 


 Viac o info

STRIHANIE A PRÍPRAVA VÝROBY

Strihanie materiálu alebo oddeľovací proces výroby je dôležitou súčasťou výrobného procesu. Takúto službu vieme zabezpečiť aj naším klientom. Okrem strihania poskytujeme aj prípravu pred šitím (spájacím procesom výroby).

Viac o info

MANUÁLNE PRÁCE A MONTÁŹE

Výšivka Vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacim strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.

 


 Viac o info

 

KOMPLETIZÁCIA PRODUKTOV

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Neobmedzujte sa vo Vaších predstavách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.

Viac o info

BALENIE A SKLADANIE

Balenie podľa vašich predstáv! Chcete mať vaše výrobky pekne zabalené? Žiaden problém!

 

 

Viac o info

FULFILLMENT A ODOSIELANIE OBJEDNÁVOK

Vaše objednávky uskladníme, zabalíme a vyexpedujeme starostlivo a precízne. Vaše e-shopové objednávky zblaíme a Vy sa tak môžete venovať rozvoju podnikania. 


 Viac o info