Rezanie materiálu a predpríprava na výrobu

Príprava je základom polovice úspechu, v tomto duchu by sme mohli citovať Abrahama Lincolna, ktorý povedal: „Keby som mal 8 hodín na vyrúnie lesa, 6 hodín by som strávil brúsením sekery“

Našich zákazníkov vieme odbremeniť od oddeľovacej časti výroby a predprípravy na výrobu, keďže tieto časti výroby zaberajú veľa času nechajte ich na nás a vy sa venujem len samotnej spájacej fázy výroby. Táto služba je vhodná pre spoločnosti ktoré majú vysokokvalifikovaných zamestnancov čo by mohlo túto časť výroby predražiť, pre spoločnosti, ktoré nevlastnia oddelovacie technológie alebo pre spoločnosti, ktoré sú pod časovým tlakom a potrebujú všetky svoje sily sústrediť len na spájací proces výroby.

Oddelovací proces výroby rôžných druhov materiálov

Pre zákazníkov poskytujeme aj rezacie a prípravné práce rôznych druhov materiálov od prírodných, ako sú bavlna, ľan a vlna, ale aj umelých materiálov od netkaných textílií z polyesteru až po koženku.

Predpríprava na spájací proces výroby

Hovorí sa, že ak máte dobrú prípravu mate polovicu práce už za sebou. Našich zákazníkov vieme zabezpečiť komplet predprípravu na výrobu respektíve prípravu na spájací proces. Od nás dostanete pripravené všetky komponenty výrobku nachystané na spájací proces výroby.

Ručné balíkovanie a sačkovanie

V rámci predprípravy na výrobu našim klientom poskytujeme aj balíkovanie a sáčkovanie po presných počtoch ks produktov a materiálov potrebných na výrobu. 

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšie dobe.