Rezanie materiálu a predpríprava výroby

Príprava je základom polovice úspechu, v tomto duchu by sme mohli citovať Abrahama Lincolna: „Keby som mal 8 hodín na vyrúbanie lesa, 6 hodín by som strávil brúsením sekery“

Našich zákazníkov vieme odbremeniť od oddeľovacej časti výroby a predprípravy výroby, nakoľko tieto časti výroby zaberajú množstvo času. Nechajte to na nás a vám ostane čas na samotnú spájaciu fázu výroby. 

Oddeľovací proces výroby rôzných druhov materiálov

Zákazníkom poskytujeme rezacie a prípravné práce rôznych druhov materiálov od prírodných, ako sú bavlna, ľan, vlna ale aj umelých materiálov od netkaných textílií z polyesteru až po koženku.

Predpríprava na spájací proces výroby

Hovorí sa, že je dobrá príprava, máte polovicu práce za sebou. Naším zákazníkom vieme zabezpečiť komplet predprípravu na výrobu respektíve prípravu na spájací proces. Zákazník od nás dostane pripravené všetky komponenty výrobku nachystané na spájací proces výroby.

Ručné balíkovanie a sáčkovanie

V rámci predprípravy výroby našim klientom poskytujeme aj balíkovanie a sáčkovanie presných počtov kusov produktov a materiálov potrebných na výrobu. 

Jednotlivé služby

Okrem komplet zabezpečenia výroby textilu poskytujeme jednotlivé služby aj samostatne. Ak zákazník už má nejakú z naších služieb zabezpečenú a je s ňou spokojný nieje dôvod meniť ju.

Zákazkové šitie

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Aplikácia grafiky 

Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač. V súčasnosti je sieťotlač asi najrozšírenejšou technikou vôbec, ak berieme do úvahy jej použitie i mimo polygrafického priemyslu.


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Visačky a etikety

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa vašich predstav vyhotovíme v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


ODOSIELANIE OBJEDNÁVOK

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa vaších predstav vyhotovíme v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

GRAFICKÉ PRÁCE

Vieme vám pripraviť grafický návrh podľa vašich predstáv. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a na základe pochopenia požiadaviek zákazníka, jeho firemnej stratégie a stratégie produktu.→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

SKLADANIE A BALENIE

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšie dobe.