Premyselné Sériové šitie 

Sériová priemyselná výroba tvorí gro našej obchodnej činnosti, v rámci tejto služby poskytujeme našim zákazníkov pracovnú silu a technologické zázemie ktoré máme k dispozícií. Značka firemnytextil.sk združuje 3 partnerské spoločnosti a zároveň slúži ako prezentačno-obchodná platforma na reklamné a obchodné zastúpenie našich aktivít. Vďaka jedinečnému partnerstvu vieme zrealizovať veškeré požiadavky našich klientov od tých jednoduchých až po tie najnáročnejšie v obore.  Primárnym zameraním našej spoločnosti je strihanie a šitie originálnych textilných a kožených autopoťahov, šitie auto komponentov ktoré sa následne inštalujú do nových automobilov, výroba rôznych výrobných textilných a textilných zakladačov  Už viac ako 20 rokov, pôsobíme v oblasti  sériového priemyselného šitia, zákazkového šitia, ručných montáži a kompletizácia výrobkov spolu s balením a expedíciu.

Spoločnosť KRASPLAST (v sučasnosti KRASPLAST AMG) bola založená už v roku 1998, ktorá sa špecializovala na priemyselnú výrobu určenú pre automobilový priemysel v súčastnosti je certifikáciu kvality IATF 16949:2016. Ako obchodný partner KRASPLASTU vznikla v roku 1999 vznikla spoločnosť Prokion, ktorá bola hneď od svojho počiatku prirodzeným partnerom v oblasti priemyselnej výroby, keďže mala zhodnú vlastnícku štruktúru.  Na počiatku sme sa venovali hlavne výrobe pre automobilový priemysel, ako boli: šitie poťahov na sedačky, kompletizácia spôn, šitie popruhov, šitie ochrannych obalov na autá a šitie manžiet na riadiacu páku. Od roku 2004-2008 bola firma certifikovaná normou ISO 9000:2001V roku 2014 sme sa začali zaoberať výrobou konfekčného a reklamného textilu pre firmy a módne značky. Ako výsledok diverzifikácie výroby na konci roka 2015 vznikla spoločnosť FITLANDIA, tá sa už špecializovala na šitie konfekčného a reklamného textilu a využívala výrobno-technické zázemie svojich materských spoločností. Od roku 2020 zastupuje obchodné aktivity v ramci spoločnej značky Firemnytextil.sk. Našimi partnermi sú hlavne odberatelia na Slovensku, Taliansku a Nemecku. 

4 pracoviská po Slovensku

Aktuálne naše pracoviská nájdete v Žiline, Krasňanoch, Dolnom Kubíne a Ružomberku

K dispozicií viac ako 100 pracovníkov 

Našími spolupracovníkmi sú ľudia s dlhoročnými skúsenosťami, zodpovedným a poctivým prístupom ku svojej práci a zápalom pre efektívnu a stopercentnú prácu. Podla potrieb vieme počet pracovníkov navišiť kedže okrem 

Mesačne vyrobíme 50 000 produktov a poproduktov

Predmetom činnosti je široká škála výrobných, montážnych, kontrolných a baliacich služieb. Túto prácu zabezpečujú skúsení pracovníci v priestoroch, ktoré sú stavebne a technicky prispôsobené požiadavkám naších zákazníkov. 

Naša pracoviská a technické zázemie

Sme nezávislý, spoľahlivý a výkonný partner v oblasti priemyselného šitia, zákazkového šitia, ručných prác ako je ručná montáž, ručná kompletizácia výrobkov a takisto zabezpečujeme balenie a expedíciu. Okrem šitia realizujeme pre niektorých našich partnerov aj tvorbu strihov, rezanie materiálu pred šitím, potlač, výšivky, grafické návrhy a skladovanie.

Žilina - Ružomberok

Na našom pracovisku v Žiline sa zaoberáme predovšetkým ručnými montážami, finalizáciou produktov, skladaním, balením, strihaním a predprípravou výroby, a šitím konfekcie. Na pracovisku v Ružomberku sa zaoberáme predovšetkým výrobou pre automobilový priemysel, rôzných výrobných textílií a zakladačov,  

Celkovo máme k dispozícií výrobné a skladové priestory v rozlohe 600 m2 s celkovým počtom 50 pracovníkov. K dispozícií máme vlastné výrobné prostriedky a vybavenie hlavne, teda 1-ihlové šijacie stroje na ľahké a stredné ťažké materiály, 1-ihlové šijacie stroje na ťažké materiáli, 2-ihlové šijacie stroje na lachké a stredné ťažké materiály, 2-ihlové šijacie stroje na ťažké matriáli, 3-nitné Obnitky s orezom, 5-nitné Obnitky s orezom, Automatické šiace stroje

 

Krasňany - Dolný Kubín 

Na pracovisku v Krasnaňoch a Dolnom Kubíne sa zaoberáme predovšetkým výroba poťahov do automobilov pre sériovú výrobu a iné šitie z technických materiálov

Celkovo máme k dispozícii výrobné a skladové piestory v rozlohe 2500 m2  s celkovým počtom 70 pracovníkov. K dispozicií máme vlastné výrobné prostriedky a vybavenie hlavne, teda 1-ihlové šijacie stroje stredné ťažké materiály, 1-ihlové šijacie stroje na tažké matriáli, 2-ihlové šijacie stroje stredné ťažké materiály, 2-ihlové šijacie stroje na tažké matriáli, Obnitky s orezom, Automaty a špeciálne stroje.


      

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.