Balenie podla vaších požiadaviek

Potrebujete pomôcť s balením prípadne pre balením, repaletizáciou alebo oštítkovaním Vášho tovaru? Balenie je dôležitou súčasťou našich služieb, preto Vám ponúkame nekonečné množstvo riešení presne podľa Vašich potrieb. Potrebuje Vaš tovar či produkt jemné zaobchádzanie ? Zabalíme či prebalíme ich pre vás ručne a spoľahlivo. Mmanuálne balenie produktov je dôsledné, vďadaka čomu budú vaše produkty v bezpečí do kým si ich neprevezme Váš zákazník zákazníkovi. Tovar zabalíme podľa Vašich požiadaviek a vaších štandardov. Zabalíme výrobky samostatne alebo ako sety výrobkov, balíkový komplet, darčekové balíčky, akciové balíčky, tovarové série, produktové sety a mnohé iné produktové variácie skombinujeme, zabalíme a označíme.

Vkladanie výrobkov do obalu a kompletizácia balenia

Skladanie obalov a ich plneniei, Vkladanie výrobkov do obalu, fixácia produktov, kompletizáci balenia

Ručné balenie a skladanie výrobkov 

Balenie a triedenie výrobkov, ručné balenie tovaru na zákazku podľa požiadaviek, balenie do teplom zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, balenie do kaziet a krabíc, ako aj ďalšie typy balenia podľa požiadaviek zákazníka, zostavovanie darčekových balíčkov a reklamných setov, balenie do reklamných stojanov

Lepenie návodov a reklamných etikiet

Lepenie návodov a reklamných etikiet na výrobky, údaje o výrobcovi (dovoz) či výrobku, dátumy exspirácie atď , príbalovanie návodov, bezpečnostných inštrukcií a národných etikiet, tlač štítkov a etikiet, označovanie čiarovými kódmi (EAN, ITF a ďalšie)

Prebaľovanie výrobkov a prelepovanie etikiet 

Prebaľovanie výrobkov z poškodených obalov do zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, prebalovanie do kaziet a krabíc ako aj ďalších typov balení, prelepovanie neaktuálných obalov, návodov, označení

Distribúcia

Distribúcia podľa expedičných predpisov a požiadavok zákazníka alebo kuriérskych, služieb (DPD, UPS, DHL . ) alebo Slovenskej pošty.

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.