Balenie podla vaších požiadaviek

Potrebujete pomôcť s balením prípadne prebalením, repaletizáciou alebo oštítkovaním Vášho tovaru? Balenie je dôležitou súčasťou našich služieb, preto Vám ponúkame nekonečné množstvo riešení presne podľa Vašich potrieb. Potrebuje Vaš tovar či produkt jemné zaobchádzanie ? Zabalíme či prebalíme ich pre vás ručne a spoľahlivo. Mmanuálne balenie produktov je dôsledné, vďadaka čomu budú vaše produkty v bezpečí do kým si ich neprevezme Váš zákazník zákazníkovi. Tovar zabalíme podľa Vašich požiadaviek a vaších štandardov. Zabalíme výrobky samostatne alebo ako sety výrobkov, balíkový komplet, darčekové balíčky, akciové balíčky, tovarové série, produktové sety a mnohé iné produktové variácie skombinujeme, zabalíme a označíme.

Vkladanie výrobkov do obalu a kompletizácia balenia

Skladanie obalov a ich plneniei, Vkladanie výrobkov do obalu, fixácia produktov, kompletizáci balenia

Ručné balenie výrobkov 

Balenie a triedenie výrobkov, ručné balenie tovaru na zákazku podla požiadaviek, balenie do teplom zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, balenie do kaziet a krabíc, ako aj ďalšie typy balenia podľa požiadaviek zákazníka, zostavovanie darčekových balíčkov a reklamných setov, balenie do reklamných stojanov

Lepenie návodov a reklamných etikiet

Lepenie návodov a reklamných etikiet na výrobky, údaje o výrobcovi (dovoz) či výrobku, dátumy exspirácie atď , príbalovanie návodov, bezpečnostných inštrukcií a národných etikiet, tlač štítkov a etikiet, označovanie čiarovými kódmi (EAN, ITF a ďalšie)

Prebaľovanie výrobkov a prelepovanie etikiet 

Prebaľovanie výrobkov z poškodených obalov do zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, prebalovanie do kaziet a krabíc, ako aj ďalších typov baleni, prelepovanie neaktuálných obalov, návodov, označení

Distribúcia

Distribúcia podľa expedičných predpisov a požiadavok zákazníka, alebo kuriérskych, služieb (DPD, UPS, DHL .. ) alebo Slovenskej pošty.

Kontaktujte nás

FITLANDIA, s.r.o.

Potočná 302/22
010 04 Žilina
Telefón: +421 915 511 175 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov