Balenie podľa vašich požiadaviek

Potrebujete pomôcť s balením prípadne prebalením, repaletizáciou alebo odštítkovaním Vášho tovaru? Balenie je dôležitou súčasťou našich služieb, preto Vám ponúkame nekonečné množstvo riešení presne podľa Vašich potrieb. Potrebuje Vaš tovar či produkt jemné zaobchádzanie? Zabalíme či prebalíme ich pre vás ručne a spoľahlivo. Manuálne balenie produktov je dôsledné, vďaka čomu budú vaše produkty v bezpečí dokým si ich neprevezme Váš zákazník. Tovar zabalíme podľa Vašich požiadaviek a vašich štandardov. Zabalíme výrobky samostatne alebo ako sety výrobkov, balíkový komplet, darčekové balíčky, akciové balíčky, tovarové série, produktové sety. Mnohé iné produktové variácie skombinujeme, zabalíme a označíme.

Vkladanie výrobkov do obalu a kompletizácia balenia

Skladanie obalov a ich plnenie, vkladanie výrobkov do obalu, fixácia produktov a kompletizáci balenia

Ručné balenie a skladanie výrobkov 

Balenie a triedenie výrobkov, ručné balenie tovaru na zákazku podľa požiadaviek, balenie do teplom zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, balenie do kaziet a krabíc, ako aj ďalšie typy balenia podľa požiadaviek zákazníka, zostavovanie darčekových balíčkov a reklamných setov, balenie do reklamných stojanov

Lepenie návodov a reklamných etikiet

Lepenie návodov a reklamných etikiet na výrobky, údaje o výrobcovi (dovoz) či výrobku, dátumy exspirácie atď , príbalovanie návodov, bezpečnostných inštrukcií a národných etikiet, tlač štítkov a etikiet, označovanie čiarovými kódmi (EAN, ITF a ďalšie)

Prebaľovanie výrobkov a prelepovanie etikiet 

Prebaľovanie výrobkov z poškodených obalov do zmrštiteľnej fólie, sáčkovanie, prebaľovanie do kaziet a krabíc ako aj ďalších typov balení, prelepovanie neaktuálných obalov, návodov, označení

Distribúcia

Distribúcia podľa expedičných predpisov a požiadaviek zákazníka, kuriérská služba (DPD, UPS, DHL . ), Slovenská pošta

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Máte otázky ?


Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viac, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo použite kontaktný formulár vľavo.