RuČné operácie a montáŽe

Ručná montáž je činnosť, ktorú je možné všeobecne popísať ako zostavovanie jednotlivých časti v jeden jediný výsledný celok. Pre montáž je typické, že až na výnimky nezahrňuje delenie materiálu, zmenu tvaru alebo realizovanie povrchových úprav. Rozlišujeme niekoľko druhov montáži, najčastejšie však poznáme ​montáž v kusovej výrobe, montáž v sériovej výrobe a automatizovanú montáž.

Môžeme poskytnúť pomoc pri montážnych prácach, ako sú:

Ručná montáž výrobkov

Ručná montáž produktov určených pre automobilový a elekrotechnický priemysel s vizuálnou kontrolou výstupu. Ručná montáž, ktorá zahŕňa aj prípadne jednoduché obrábacie úkony

Montovanie rôznych druhov komponentov

Montáž plastových a kovových komponentov, ako sú skrinky, panely, kryty a ostatné výrobky pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Finalizácia drobných priemyselných výrobkov

Ručná montáž mikrospínačov do ďalších komponentov určených pre automobilový priemysel a domáce spotrebiče s vizuálnou kontrolou

Úprava plastových výliskov, výrobkov z gumy, silikónu a iné

Úprava a lisovanie poloproduktov a dielov z plastov, kartonplastov, koženky, gumy a iných materiálov, ktoré sa realizuje na výsekových lisoch. Výsledný produkt je určený na ďalšie spracovanie alebo montáž.

Preberanie a triedenie

Preberanie a triedenie zmesí typu metalické drte, šróby a iné materiály

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.