Cenová ponuka 

Ak nemáte skúsenosti so sieťotlačou môže byť získanie cenovej ponuky dlhý a zložitý proces. Radi Vám pomôžeme! Tento formulár je vytvorený pre čo najrýchlejšie vytvorenie cenovej ponuky.

*Grafika pripravená na tlač je vektorová alebo rastrová grafika s vysokým rozlíšením (300 dpi), ktoré má načrtnutý text a je pripravené na oddelenie farieb (obrázky vo formáte .jpeg nie sú prijateľné). Ak tlačíme fotografiu, je potrebná fotografia vo vysokom rozlíšení.


Veľkosti a množstvá (minimálne 25 kusov celkom)

Jednolitvé ZÁKAZKé služby

Okrem komplet zabäzpečenia výroby textilu poskytujeme v aj jednotlivé služby samostatne, ak zákazník už má nejakú s naších služieb zabespečenú a je s nou spokojný nieje dovod na to to meniť. 

Zákazkové šitie

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Aplikácia grafiky 

Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač. V súčasnosti je sieťotlač asi najrozšírenejšou technikou vôbec, ak berieme do úvahy jej použitie i mimo polygrafického priemyslu.


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Visačky a etikety

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa vašich predstav vyhotovíme v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


ODOSIELANIE OBJEDNÁVOK

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa vaších predstav vyhotovíme v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

GRAFICKÉ PRÁCE

Vieme vám pripraviť grafický návrh podľa vašich predstáv. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a na základe pochopenia požiadaviek zákazníka, jeho firemnej stratégie a stratégie produktu.→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

SKLADANIE A BALENIE