Etikety a vysačky

Ak vytvárate vlastnú značku je etiketa s vaším logom úplnou nevyhnutnosťou. Samozrejme aj takúto službu ponúkame pre naších klinetov. 

Na mieru 

Vyrobíme vám na mieru etiketu akú si vymyslíte

Logo ako obrázok alebo 

Stačí nám zaslať iba obrázok a rozmery.

Ostatné nechajte na nás.

Často sa stretávame s požiadavkou na výrobu etikiet, avšak zákazník nie vždy má predstavu o detailoch a veľkostiach zahnutia, preto sa vždy snažíme všetko myslenie obstarať za neho, na Vás bude len nám zdeliť akým sposobom chcete danú etiketu prichitiť.

Druhy etikiet

Etikety mužu byť rôznych druhov a mať rožne účely

Tkaná etiketa

Etikety sú vyrábané na tkacích strojoch . Etiketa môže mať až osem farieb. Šírka od 1 cm do 20 cm, dĺžka od 1 cm do 1000 cm. Minimálna veľkosť série je 300 ks. V prípade predbežnej objednávky nad 1000 ks,  vyrobíme vzorku. Cena za etiketu je závislá do veľa parametrov. Každú zákazku počítame individuálne, a tak nás oslovte.
 
Zvyčajná doba vyhotovenia: 7 až 21 dní

Potlačený nylonovej pás

Tlačené etikety sú vyrábané technológiou termo tlače. Tlačí sa na materiál (hladený nylon) biely a čierny. Na materiál sa tlačí čiernou, bielou, modrou, zelenou, červenou, sivou a zlatou farbou. Všetky materiály odolajú štandardnému praniu v automatických práčkach Overená odolnosť 250 praní.Pri tejto záťaži je zblednutie 20%

Zvyčajná doba vyhotovenia: 4 až 14 dní

Potlačený saténový pás 

Tlačené etikety sú vyrábané technológiou termo transfer. Tlačí sa na materiál (satenová páska) biely a čierny.Na materiál sa tlačí čiernou, bielou, modrou, zelenou, červenou a zlatou farbou. Všetky materiály odolajú štandardnému praniu v automatických práčkach. Overená odolnosť 250 praní.Pri tejto záťaži je zblednutie 20%

Zvyčajná doba vyhotovenia: 4 až 14 dní

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?

 

Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť od nás viacej detailov, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefonnom čísle alebo môžete využiť kontaktný formulár v ľavo. Budeme sa snažiť odpovedať v čo možno najrýchlejšej dobe.