Etikety a vysačky

Ak riešite vlastnú žnacku je etiketa s vaším logom úplnou nevyhnutnosťou. Samozrejme aj takúto službu ponúkame pre naších klinetov. 

Na mieru 

Vyrobíme vám na mieru etiketu akú si vymyslíte

Logo ako obrázok alebo 

Stačí nám zaslať iba obrázok a rozmery.

Ostatné nechajte na nás.

Často sa stretávame s požiadakou na výrobu etikiet, avšak zákazník nie vždy má predstavu o detailoch a veľkostiach zahnutia, preto sa vždy snažíme všetko myslenie obstarať za neho, na Vás bude len nám zdeliť akým sposobom chcete danú etiketu prichitiť.

Druhy etikiet

Etikety mužu byť rôznych druhov a mať rožne účely

Tkaná etiketa

Etikety sú vyrábané na tkacích jaquarových stavoch . Etiketa môže mať až osem farieb. Šírka od 1 cm do 20 cm, dĺžka od 1 cm do 1000 cm.  Farby použité v etikete sú buď z našej farebnice alebo podľa požiadavky vyfarbíme presný odtieň. (príplatok). Hustota v pozdĺžnom smere je 56 alebo 112 nití do centimetra. Hustota v priečnom smere je od 35 do 80 nití do centimetra. Minimálna veľkosť série je 300 ks. V prípade predbežnej objednávky nad 1000 ks, vyrobíme vzorku. Cena za etiketu je závislá do veľa parametrov. Každú zákazku počítame individuálne a tak nás oslovte. 

Potlačený nylonovej pás

Tlačené etikety sú vyrábané technológiou termo transfer .Tlačí sa kvalitou 300 dpi
Tlačí sa na materiál (hladený nylon) biely a čierny . Na materiál sa tlačí čiernou, bielou, modrou, zelenou, červenou, sivou, … zlatou farbou. Všetky materiály odolajú štandardnému praniu v automatických práčkach Overená odolnosť 250 praní. Pri tejto záťaži je zblednutie 20%
 

Potlačený saténový pás 

Tlačené etikety sú vyrábané technológiou termo transfer, ktorý je možné potlačiť kvalitou 300 dpi. Tlačí sa na materiál (satenová páska) biely a čierny.
Na materiál sa tlačí čiernou, bielou, modrou, zelenou, červenou a zlatou farbou
Všetky materiály odolajú štandardnému praniu v automatických práčkach. Overená odolnosť 250 praní. Pri tejto záťaži je zblednutie 20% 

Kontaktujte nás

FITLANDIA, s.r.o.

Potočná 302/22
010 04 Žilina
Telefón: +421 915 511 175 

Súhlasím so spracovaním osobných údajov