Naše Služby

Pýtate sa čo všetko vám vieme ponuknút okrem zákazkového šitia ?

V snahe vyjsť svojím zákazníkom čo možno najviac v ústrety, vám ponúkame okrem textilu aj doplnkové služby pre vašu maximálnu spokojnosť. Vyriešte všetky vaše starosti u nás. Textil či už to konfekčný alebo reklamný doporučujeme dotvoriť vyšiuvkou alebo potlačou s vaším logom alebo grafikou podla vaších predstáv. Samozrejmostou sú vlastné tkané alebo ozdobné etikety, tiež špečiálne balenie ako darček pre svojích obchodných partnerov.

 

 služby

Zákazkové šitie, potlač, vyšivanie, etikety , vysačky, grafické prace, balenie výrobkov

ZÁKAZKOVÉ ŠITIE

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného či pracovného oblečenia vrátane  potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 

 

POTLAČ TEXTILU

Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač. V súčasnosti je sieťotlač asi najrozšírenejšou technikou vôbec, ak berieme do úvahy jej použitie i mimo polygrafického priemyslu.
 

VYŠÍVANIE

Výšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacim strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 
 

VYSAČKY A ETIKETY

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať.  Podľa váších predstav vyhotovime v rôznych úpravách. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.
 

Sietotlač

GRAFICKÉ PRÁC

  Vieme vám pripraviť grafický návrh podľa vašich predstáv. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a na základe pochopenia požiadaviek zákazníka, jeho firemnej stratégie a stratégie produktu.
 

BALENIE

Balenie podla vaších predstáv, chcete mať vaše výrobky pekne a originálne balenie, žiaden problém.


 

1. Zákazkové šitie

HLADAŤE NIEČO NEOBVIKLÉ? CHCETE MAŤ JEDINEČNÝ DIZAJN? NECHCETE LEN BEZNÝ TEXTIL?

 

Sme schopní zaistiť výrobu nekatalógových produktov, ktoré plne uspokoja požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov, nechajte si vyrobiť vlastné konfekčné oblečenie pre vašu značku alebo firmu. U nás dostanete také oblečenie ktoré ľudia budú chcieť nosiť a nebudú slúžiť len ako oblečenie na spanie.

 

Hlávné výhody šitia na mieru sú možnosť si vybrať:

Zloženie materiálu  
 

či už je to bavlna, vlna, polyester, apod

Vzoru či väzby

vzoru či väzby, pleteniny a tkaniny (single jersey, interlock, fleece,apod.)  

Farby materiálu

Možnost na výber z velkého počtu farieb

 

Vlastný strih

Tuo najvedčou výhodou je že zákaztník už nieje limitovyný katalogizovanými strihmi, strih vieme urobiť pokojne z fotky.

Dizajn vlastných etikiet 

Etikety ktoré uspokojha aj toho najnaročnejšieho zíkazníka podla vaších predstáv máte možnosť si vybrať z tkaných, tlačených etiketách)

Dotvorene výrobku grafikou

Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu. Zde vložte vlastní text, který bude zobrazen jako popis k výše uvedenému nadpisu.

Zloženie | Vzor | Farba | Strih | Etiketa | Grafika

Zloženie  

materiálu (bavlna, vlna, polyester, atď.)   

vzor–  tkanina alebo pletenina (single Jersey, interlock, fleece, tkaniny, atď.)  

      

vlastný strih produktu (podľa obrázku, podľa vašej špecifikácie, s vlastnými veľkosťami) 

 

farby alebo kombináciu farieb (špecifikácie Pantone alebo sada vzoriek)  

textilné štítky a visačky(tkané alebo tlačené, prevedené v rôznych veľkostiach a tvaroch)  

  

Pýtate sa ako na to?

Stačí 6 jednoduchých krokov a hotovo!

Kontakt
Podklady pre výrobu
Cenová ponuka
Ušitie vzoriek
Výroba
Doprava až ku vám

Kontakt |  Podklady | Cenová ponuka |  Výroba vzorky |  Výroba |  Doprava

 

 

1.Krok: Prvý kontakt

 Zrejme je prirodzené  že máte otázka a požiadavky,  my  zase máme  pre vás odpovede a riešenia .

Potrebujete propagovať spoločnosť pomocou reklamného textilu, obdarovať svojich klientov reklamným darčekom, obliecť zamestnancov do kvalitného a bezpečného pracovného oblečenia, alebo vybaviť hotel či potrebujete  špecifické  priemyselné výrobky ? Nám stačí, ak nám Vaše predstavy zdelíte  prostredníctvom e-mailu, telefónu, alebo nám ich prezentuje  na osobnom stretnutí.

 

2.Krok : Podklady pre výrobu

Ešte pre samotnou výrobou sú potrebné podklady pre realizáciu výroby  a zaslanie cenovej.  Ak nemáte pripravené grafické spracovanie Vašich predstáv, nevadí.  Podľa náročnosti vyhotovenia vám vieme  s grafikou alebo s technickými nákresmi pomôcť či už to vo vlastnej réžii alebo oslovíme naším partnerov ktorý sa tým zaoberajú  profesionálne.  Tým transformujeme  Vaše  predstaví do digitálneho sveta a vytvoríme tak pre Vás vizualizácie na schválenie.

 

 

3.Krok: Cenová ponuka

Keďže si uvedomujeme , že v dnešnom svete je dôležitým faktorom cena, preto sa snažíme vždy poskytnúť atraktívnu cenovú ponuku, no zároveň nepoľavujeme z kvality materiálov alebo samotného prevedenia. Pred samotnou realizáciou ste teda plne informovaní o cenových podmienkach spolupráce.

 

 

4.krok: Výroba vzorky

Pri veľkoobjemovej výrobe nepodceňujeme význam výroby testovacej vzorky. Práve toto je kľúčový element procesu, kedy na vlastné oči môžete prvý raz vidieť  Vašu predstavu v hmatateľnej podobe. Možnosť pozrieť si finálny výrobok z každej strany, dotknúť sa materiálu, alebo typu potlače. To je to, čo predurčuje našu spoluprácu k úspechu. V tomto momente môžete pozmeniť svoje požiadavky či predstavy o finálnom produkte a spolu prepracujeme grafické podklady, na základe ktorých dostanete novú testovaciu vzorku. Až po Vašom finálnom schválení nastáva sériová produkcia, čím nadobudnete istotu k Vašej budúcej spokojnosti.

 

 

5.Krok: začatie samotnej výroby

K sériovej výrobe objednaného tovaru dochádza až po Vašom odsúhlasení testovacej vzorky a po dohode obojstranne záväzných zmluvných podmienok.

Garantujeme, že vyrobené množstvo sa bude zhodovať s testovacou vzorkou. Nesnažíme sa Vás zaujať demo produktom, ale vysokou výslednou kvalitou našej produkcie a profesionálnym prístupom.

 

6.Krok: Balenie a doprava až priamo k vám

Po dokončení výrobného procesu prichádza na rad posledný krok, a tým je doprava. Všetky prepravné podmienky sú predmetom dohody a sú zakotvené v zmluvných podmienkach.

Nerobí nám problém rozdeliť objednané množstvo aj na viac zásielok a doručiť  ho koncovému zákazníkovi vo vašom mene.

 

2. Potlač textilu

Potlačíme,vyšijeme a nažehlíme na textil podľa vašich predstáv a v závislosti od počtu,kvality a zloženia materiálu. Poradíme Vám najekonomickejší spôsob prevedenia Vašej reprezentácie

 

Do 14 dní

Skladový textil potlačíme,vyšijeme,nažehlíme do 14 dní od potvrdenia korektúry

Do 48 hodín

Zaslanie korektúry do 48 hodín od potvrdenia objednávky

Už od 20 ks

Textil potlačíme už od 20 ks do 5 000 ks. Túto hranicu sme dali hlavne preto aby ste vždy dostali najlepší pomer cena kvalita, preto Vám vždy doporučime lepší spôsob aplikácie vašej grafiky. V prípadoch pod 20 ks by sme doporučuli nažehlovačku poprípade vyšívku. 

3. Vyšivanie na textil

Potlačíme,vyšijeme a nažehlíme na textil podľa vašich predstáv a v závislosti od počtu,kvality a zloženia materiálu. Poradíme Vám najekonomickejší spôsob prevedenia Vašej reprezentácie

 

Do 10 dní

Skladový textil potlačíme,vyšijeme,nažehlíme do 10 dní od potvrdenia korektúry

Do 48 hodín

Zaslanie korektúry do 48 hodín od potvrdenia objednávky

Už od 5 ks

Na textil vyšijeme už od 5 ks do 5 000 ks. Túto hranicu sme dali hlavne preto aby ste vždy dostali najlepší pomer cena kvalita, preto Vám vždy doporučime lepší spôsob aplikácie vašej grafiky. V prípadoch pod 20 ks by sme doporučuli nažehlovačku poprípade vyšívku. 

4. Grafické práce

V spolupraci s našími partnemi vieme pre Vás pripraviť grafický návrh podla vaších predstáv. Ku každému zakaznikovi pristupujeme individuálne a na základe pochopenia požiadaviek zakaznika a jeho obchodnej stratégie a strategie produktu . 

 

Konkrétne pre Vás navrhneme:

Logo

logo, logotip , redizajn už vytvoreného loga

Dizajn manuál

Kompletne obchodný vizuálny štýl, dizajn manuál

Katalóg

Vyzitky, firemne tlačivo, obálky, letáky, prožurky, skladačky, katalógy

Plagáty 

Obaly, plagáty , billboardy, výročné správy, kalendáre, časopisy

Grafika predajní

Grafika predajni a výkladov, inzeráty, orientačné systémy, knižná grafika

Ojoj! Niečo sa pokazilo.
Táto stránka nenačítala správne Mapy Google. Technické podrobnosti nájdete v konzole JavaScript.

Kontaktujte nás

LEG & ARY, s.ro.

Žilina
Potočná 22
Telefón: +421 948 933 316

Súhlasím so spracovaním osobných údajov