SIEŤOTLAČ 

Potlačíme textil podľa vašich požiadaviek a v závislosti od počtu, kvality a zloženia materiálu Vám poradíme najekonomickejší spôsob prevedenia 

Sieťotlač je jednou z najtradičnejších a svojími možnosťami použitia aj najuniverzálnejších tlačiarenských techník na potláčanie rôznych materiálov a predmetov. História tejto techniky siaha až do stredovekej Číny no teší sa veľkej obľube ešte aj dnes. Tento fakt hovorí jednoznačne o jej kvalitách. Jej výhodou je možnosť potláčať širokú škálu náročnejších povrchov, ktoré nie sú ideálne rovné a hladké. Na rozdiel od ofsetovej a digitálnej tlače sa neobmedzuje iba na papier a tenké plošné materiály, ale umožňuje potláčať širokú škálu povrchov a tvarov s náročnejšou povrchovou úpravou. Problémom nie je ani hrúbka alebo veľkosť potláčaného produktu. Svojou pôsobnosťou presahuje využitie sieťotlače a jej uplatnenie nájdeme napríklad aj v technickom,reklamnom a odevnom priemysle. Výkon samotnej tlače a v konečnom dôsledku aj výrobné náklady sa odvíjajú od potláčaného materiálu, nákladu kusov a farebnosti motívu tlače.

Ako prebieha sieťotlač ?

Sieťotlač určite patrí medzi technologicky náročnejšie tlačiarenské metódy, s čím súvisia aj určité obmedzenia. Ak využívame túto techniku, k dispozícií musíme mať tlačený grafický návrh upravený tak, aby mohol byť nanesený na sito, cez ktoré bude následne farba aplikovaná na textil. Týmto postupom vzniknú na sieťke miesta, ktoré pri aplikácii farbu prepustia, a miesta, cez ktoré farba neprejde. Ak chceme aplikovať grafiku, ktorá obsahuje viacero farieb, je nutné vyššie uvedený postup opakovať pre každú nanášanú farbu, ako aj vytvoriť zotavovací kríž, vďaka ktorému budú všetky farby nanesené na správne miesto.

Cena sietotlače

Cena sieťotlače je vo všeobecnosti považovaná za výhodu tejto metódy, ako nevýhoda sa môže javiť pri menších počtoch ( 30 ks a menej ). Cena sa odvíja od počtu kusov textilu a počtu farieb, nakoľko pri sieťotlači je nutné vytvárať sieťky, cez ktoré je následne nanášaná farba, a to bez ohľadu na počet potláčaných kusov textilu. Pri väčších objednávkach je však možné náklady spojené s vytváraním ´´sieťky´´ rozpočítať medzi veľký počet kusov, vďaka čomu je výsledná cena za kus nižšia. 

Do 14 dní

Skladový textil potlačíme do 14 dní od potvrdenia korektúry

Do 48 hodín

Zaslanie korektúry do 48 hodín od potvrdenia objednávky

Už od 30 ks

Textil potlačíme od 30 ks do 5 000 ks. Táto hranica je daná hlavne z dôvodu, aby sme dosiahli najlepší pomer ceny  a kvality. Preto Vám vždy odporučíme lepší spôsob aplikácie vašej grafiky. V prípadoch pod 30 ks by sme odporučili nažehlovačku poprípade výšivku

Jednotlivé služby

Okrem komplet zabezpečenia výroby textilu poskytujeme jednotlivé služby aj samostatne. Ak zákazník už má nejakú z naších služieb zabezpečenú a je s ňou spokojný, nieje dôvod meniť ju. 

Zákazkové šitie

Na základe vašej požiadavky vám vieme  zrealizovať výrobu akéhokoľvek konfekčného oblečenia pre značky  či pracovného oblečenia pre zamestnancov, vrátane potlače, vyšívania, nášiviek a podobne. 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Aplikácia grafiky 

Sieťotlač prakticky nemá formátové obmedzenia. Je obzvlášť vhodná pre málo nákladovú tlač. V súčasnosti je sieťotlač asi najrozšírenejšou technikou vôbec, ak berieme do úvahy jej použitie i mimo polygrafického priemyslu.


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

Visačky a etikety

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←


ODOSIELANIE OBJEDNÁVOK

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.

 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

GRAFICKÉ PRÁCE

Vieme vám pripraviť grafický návrh podľa Vašich predstáv. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a na základe pochopenia požiadaviek zákazníka, jeho firemnej stratégie a stratégie produktu.

 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

SKLADANIE A BALENIE