sériová výroba

Sériová výroba je priemyselná výroba charakteristická veľkovýrobnými technológiami, veľkými sériami, častokrát realizujúcimi sa na výrobných pásoch. Tento aspekt však nie je hlavným charakterovým znakom tejto výroby.  Hlavným cieľom takejto výroby je cenový aspekt - zákazník so želá produkt za čo najnižšie výrobné náklady. Tento aspekt je možné docieliť rozrataním pevných nákladov na veľké série a použitím cenovo výhodnejších, menej kvalitných materiálov. Sériová výroba nie je schopná reagovať na prudké zmeny, jej podstatnou zložkou je plánovanie na dlhé obdobie vopred. V prípade obchodného vzťahu je táto výroba stála, nastavená na nekonečný výrobný pás, realizovaná na základe dohodnutých mesačných odberoch.  

SÉRIOVÉ PRIEMYSELNÉ ŠITIE


V prípade obchodného vzťahu ide o stálu výrobu, nastavenú na nekončiaci výrobný pás, realizovanú na základe dohodnutých mesačných odberoch. Sériovú výrobu realizujeme predovšetkým v automobilovej oblasti. 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

STRIHANIE A PRÍPRAVA VÝROBY


Strihanie materiálu alebo oddeľovací proces výroby je dôležitá súčasť výrobného procesu. Takúto službu vieme zabezpečiť aj našim klientom. Okrem strihania poskytujeme aj prípravu materiálu pred šitím (spájacím procesom výroby)

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

MANUÁLNE PRÁCEVýšivka vám zabezpečí dlhotrvajúcu kvalitu. Vďaka vyšívacím strojom je výsledok bleskovou záležitosťou. Široká škála nití určite splní aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←

KOMPLETIZÁCIA PRODUKTOV

Nechajte si utkať alebo vytlačiť takmer čokoľvek. Nemusíte sa vo svojich predstavách obmedzovať. Uspokojíme aj tých najnáročnejších.

→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

Sietotlač

BALENIE A SKLADANIE


Balenie podľa vašich predstáv. Chcete mať vaše výrobky pekné a originálne balenie? Žiaden problém!


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

KONZULTÁCIA


Ak máte otázky alebo by ste chceli vedieť viac, pokojne nás kontaktujte formou osobného stretnutia prípadne telefonicky. 


→ CHCEM VEDIEŤ VIAC ←
 

Kontaktujte nás

FITLANDIA s.r.o.

Žilina
Potočná 308/22
Telefón: +421 915 511 175

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mate otázky ?


Ak máte otázky alebo by ste sa chceli dozvedieť viac, pokojne nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle alebo vyplnením kontaktného formuláru vľavo. Budeme sa snažiť odpovedať čo najskôr.