velilla Confection®

„Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby. Ideme s vami vpred, rastieme pre vás“

Kto je Velilla ?

Velilla je spoločnosť s viac ako 70-ročnými skúsenosťami v odbore pracovných odevov.

Zaviazali sme sa k budúcnosti a neustálemu vývoju, ktorý z nás urobil Španielsku referenčnú spoločnosť pre pracovné odevy na španielskom trhu, čo z nás robí vodcovské spoločnosti s viac ako 7 miliónmi predajov odevov ročne.

Našim klientom je ponúkame široku škálu produktov, ktoré pokrývajú prevažnú väčšinu sektorov pracovného odevu

   Do eshopu Katalóg produktov

   Prečo práve vellila ?

   Online predajný servis

   Web Velilla Confección Industrial vám ponúka nástroje a funkcie určené na uľahčenie a zjednodušenie procesu nákupu. Objednávky sa prenášajú z vášho počítača do robotického výrobného závodu spoločnosti Velilla v Albacete jediným kliknutím.

   Stiahnite si náš katalóg, spravujte alebo upravujte svoje objednávky online, hľadajte svoje obľúbené produkty, rezervujte a odložte svoje objednávky alebo dokonca vyberte viac dodacích adries, okrem mnohých ďalších výhod.

   Online predajný servis

   Naše stĺpy sú kvalita, cena a servis

   Našim zákazníkom ponúkame najkonkurencieschopnejšie ceny: vďaka našej prítomnosti v najväčších výrobných centrách na svete máme lepšiu kontrolu nad dotovaním surovín, čo nám umožňuje optimalizovať a znižovať náklady na dodávky a výrobu.

   Ponúkame najvyššiu kvalitu: v záujme zaručenia našich štandardov a dodržiavania predpisov máme v našej centrále oddelenie kontroly kvality, ktoré ontroluje 100% výroby. 

   Quiénes somos

   Špecializovaná predajná sieť

   Po celom Španielsku máme špecializovaný a profesionálny tím obchodných manažérov. Podporujeme našich distribútorov, aby lepšie oslovili svojich zákazníkov vďaka rôznym akciám, ako napríklad:

   • Taylor robila projekty
   • Špecializovaný zákaznícky servis
   • Správa kategórie maloobchodu

   ​​​​​​​

   Široký katalóg

   Chápeme, že jedným z najlepších spôsobov poskytovania služieb našim klientom je ponúkanie širokej škály produktov, ktoré pokrývajú prevažnú väčšinu sektorov pracovného odevu:

   • Ťažký priemysel
   • Vysoká viditeľnosť
   • Pohostinstvo
   • Potravinársky priemysel
   • Zdravotná, kozmetická a upratovacia služba
   • Bezpečnostná obuv

   Náš katalóg je aktívny, prostredníctvom aktívneho počúvania klientov každý rok zahrnujeme dôležité inovácie produktov.

   PRACUJTE S NAMI

   Ste spoločnosť ktorá predáva alebo ďalej distribuuje textil a chceli by ste s nami spolupracovať ? Ak áno prosím napíšte nám mail a my sa Vám určite ozveme.  Poprípade ak aktívne hľadáte prácu a chcete sa pripojiť k nášmu tímu, pozývame vás, aby ste poznali pracovné priestory spoločnosti a aktuálne pracovné ponuky.